OBRT: Otac fudbalera Liverpula (još) nije pronađen
IAKO je delovalo danas da je nakon majke pronađen i otac Luisa Dijasa, čini se da te vesti nisu tačne.
EPA
Kako prenosi dobro obavešteni novinar Fabricio Romano, kolumbijska policija nudi 45.000 evra (200.000 pezosa) za informacije koje bi mogle da pomognu u istrazi pronalaženja oca fudbalera Liverpula Luisa Dijasa.
- Kolumbijska policija objavila je da nudi 200 miliona pesosa kao nagradu za pronalaženje oca Luisa Diasa. Za sada nema informacija o ocu nakon što je policija spasla majku igrača, prenosi Romano.
BONUS VIDEO: „KLASIĆI“ NIKOLE JOKIĆA: Gde su sada igrači koji su birani ispred Somborca 2014?
Preporučujemo
LAK ZADATAK NA STARTU TURNIRA: Od "Lavova Terange" se očekuje mnogo na Afričkom kupu nacija
JEDAN od glavnih favorita za osvajanje Afričkog kupa nacija, reprezentacija Senegala započeće učešće na turniru protiv Bocvane sa kojom se sastajue u Tanžeru na "Stade Ibn Batuti" (16.00).
23. 12. 2025. u 10:15
HAOS! Partizan se seli, razlog je - Dinamo Zagreb!
Najnovije vesti iz sveta sporta su sasvim nesvakidašnje, a iako je Srbija u pitanju, odnosno Partizan, i te kako na najnoviju odluku utiču i navijači iz Hrvatske, ali i Grčke i Austrije.
23. 12. 2025. u 14:17
AMERIKANAC JASAN: "Ukrajinci, privatno, priznaju da će izgubiti Donjeck, ali..."
POTPREDSEDNIH SAD Džej Di Vens izjavio je danas da su teritorijalna pitanja ključna tačka sporenja u pregovorima.
22. 12. 2025. u 19:29
Komentari (0)