SKANDAL U SRPSKOM FUDBALU: Prekinuta utakmica Zemun - Rad, gosti odbili da igraju nakon incidenta sa golmanom i šalom (VIDEO)

11. 11. 2023. u 16:48

Utakmica 14. kola Srpske lige Beograd između domaće ekipe Zemuna i Rada prekinuta je u 16. minutu i nije nastavljena.

СКАНДАЛ У СРПСКОМ ФУДБАЛУ: Прекинута утакмица Земун - Рад, гости одбили да играју након инцидента са голманом и шалом (ВИДЕО)

Jutjub / Fudbalski savez Beograda

Navijači Zemuna su u 16. minutu meča, pri rezultatu 2:0 za njihov klub, ukrali šal golmanu Rada, koji je bio zavezan za mrežu gola gostujuće ekipe.

Golman Rada Luka Martinović je potom pokušao da objasni glavnom sudiji šta se desilo, dok su se na drugom kraju stadiona navijači Rada sukobili sa policijom. Posle svih dešavanja gosti su napustili teren i nisu se vratili.