BODOVI ZA MIRAN SAN: Kraljevačka Sloga jesen završava na liderskoj poziciji
Utakmicama 14. kola predstojećeg vikenda biće spuštena zavesa na jesenji deo sezone Šumadijsko-raške fudbalske zone.

G.Šljivić
Lideri na tabeli, fudbaleri kraljevačke Sloge obezbedili su naslov jesenjeg prvaka, a u poslednjem kolu u nedelju (13.00) gostuju ekipi Srbije u Ilićevu sa namerom da nastave seriju od 12 uzastopnih pobeda i osvajanjem celog plena sačuvaju ili eventualno uvećaju prednost u odnosu na najbliže pratioce.
U dosadašnjem delu sezone Sloga je sa pomenutih 12 pobeda i samo jednim porazom najozbiljniji kandidat za povratak u viši rang, dok je ekipa Srbije u sredini tabele sa učinkom od pet pobeda, isto toliko poraza i tri nerešena ishoda.

ODLAŽE SE BARSELONINO SLAVLjE: Očekujemo pobedu domaćina uz minimalno tri gola na meču
IAKO je titula praktično izgubljena, Real Madrid će protiv Majorke tražiti pobedu kojom bi bar za 24 sata odložio promociju Barselone u novog prvaka Španije.
14. 05. 2025. u 08:19 >> 18:31

RUSIJA JE ZGROŽENA: Ne može da veruje šta joj je Poljska uradila
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" nisu tako "bajne i sjajne" po Rusku Federaciju kao nedavne, kada je počelo ukidanje apsolutne zabrane za učešće ruskih ekipa, a i pojedinaca. Naprotiv.
13. 05. 2025. u 18:15

"JA NE MOGU DA NASTAVIM BEZ TEBE" Potresna objava Nataše Ninković: "Ovo je najusamljeniji dan mog života" (FOTO)
NEMA dana kad ne misli na svoju majku...
14. 05. 2025. u 11:32
Komentari (0)