CRNO-BELA BUDUĆNOST JE STIGLA! Partizan se na nestvaran način plasirao u završnicu UEFA Lige mladih

28. 11. 2023. u 19:58

OMLADINCI FK Partizan pobedili su Šerif sa 5:2 u revanš meču UEFA Lige mladih i tako se plasirali u baraž za plasman u osminu finala.

ЦРНО-БЕЛА БУДУЋНОСТ ЈЕ СТИГЛА! Партизан се на нестваран начин пласирао у завршницу УЕФА Лиге младих

Crno-beli su u prvoj utakmici u Tiraspolju izgubili sa 2:0. Sada ne samo da su nadoknadili zaostatak, već su ostvarili ubedljiv trijumf i pokazali da klub ima svetlu budućnost.

Partizan je u razmaku od 10 minuta postigao tri pogotka. Najpre je Dušan Jovanović zatresao mrežu rivala u 24. minutu. Isti igrač je bio strelac i u 34. Drugi gol bio je delo Nemanje Trifunovića.

Na 4:0 je u 66. minutu povećao Bogdan Mirčetić, a potom je Trifunović drugi put uspeo da savlada Romana Dumenka.

Gostu su u finišu uspeli da ublaže poraz zahvaljujući Artjomu Dijinariju koji je postigao oba gola. On je bio strelac i u prvoj utakmici.

Podsetimo, Partizan će u baražu za osminu finala igrati protiv neke od drugoplasiranih ekipa iz grupne faze.

BONUS VIDEO: Vatromet i slavlje "orlova" - Srbija je na EURO nakon 24 godine