NA KROVU I BRDU BEZ IZNENAĐENJA: Voždovac i Čukarički ubedljivim trijumfima obezbedili četvrtfinale Kupa

06. 12. 2023. u 18:05

Fudbaleri Čukaričkog i Voždovca ubedljivim pobedama završili su posao u osmini finala Kupa Srbije i obezbedili četvrtfinale.

НА КРОВУ И БРДУ БЕЗ ИЗНЕНАЂЕЊА: Вождовац и Чукарички убедљивим тријумфима обезбедили четвртфинале Купа

Čukarički je na Banovom Brdu snegom pokrivenim bio bolji od Javora i pobedu je upisao rezultatom 4:1 (4:0).

Golove za belo-crne dali su Mihajlo Cvetković u 13, Stefan Kovač u 29, Sambu Sisoko u 37, i Đorđe Ivanović u 45. minutu, dok je poraz samo ublažio Žunior Bajere u 81. minutu.

Još više golova viđeno je u duelu Voždovca i Radničkog  6:3 (4:0). I u ovom meču je pitanje pobednika rešeno u prvom poluvremenu.

Ređali su se golovi Nikole Neškovića (4.), Nikše Vujanovića i Džuniora Flemingsa u 21. i 27. minutu.

U drugom poluvremenu, posle gola Nikole Skrobonje (48. minut za 5:0) je uzvratio gost, efektnim pogotkom Lazara Mićića. Samo minut kasnije, u 55. minutu bilo je i 6:1, a u strelce se upisao Bogdan Jočić.

Do kraja meča, Radnički je dao još dva gola i tako dodatno ublažio poraz. Strelci su bili Nikola Tripković u 62, kao i Aleksandar Đukanović u 91. minutu.

BONUS VIDEO: POSLE 7 GODINA PENZIJE Ana Ivanović se vratila tenisu - Nadalova sestra poslala poziv