SRBIN RADI SJAJAN POSAO U RUSIJI: Krasnodar spremio novi ugovor za Vladimira Ivića
SRPSKI trener Vladimir Ivić radi sjajan posao kao šef stručnog štaba Krasnodara. Njegovi rezultati nisu prošli nezapaženo.
FOTO: Profimedia
Kako prenosi "Sport Ekspres" ruski klub želi da zadrži bivšeg stratega Votforda i spremio mu je novi ugovor. Njemu važeći traje do 31. decembra 2024. godine.
Tamošnji mediji su oduševljeni načinom na koji "bikovi" igraju pod Ivićevim vođstvom. On je uspeo Krasnodaru da donese jesenju titulu. Ovaj klub je lider na tabeli sa 38 bodova, dva više od Zenita.
Srpski stručnjak je do sada u karijeri trenirao Votford, Makabi Tel Aviv i PAOK, a u Krasnodar je stigao u januaru prošle godine.
BONUS VIDEO: NAVIJAČI ZVEZDE PODIGLI ŠALOVE: Još jedna koreografija na "Marakani"
Preporučujemo
ZABORAVITE NA SPAVANjE! Evo kada Srbija igra protiv Češke u Junajted kupu
01. 01. 2024. u 11:28
MA, KAKAV ĐOKOVIĆ! Nadal javno priznao: Federer mi budio jaču emociju od Novaka
01. 01. 2024. u 09:34
DONČIĆ IM TO NIJE ZABORAVIO! Slovenac se sveti "vukovima" za ono šta se desilo prošle sezone
VEČERAS ćemo gledati revanš prvog kola prošlogodišnjeg plej-ofa kada Lejkersi budu ugostili Timbervulvse u "Kripto.kom areni" (4.00).
24. 10. 2025. u 13:45
RUSIJA JE ZAPANjENA: Ne može da veruje šta joj je Poljska upravo uradila!
Rat u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" nisu tako "bajne i sjajne" po Rusku Federaciju kao nedavne, kada je počelo ukidanje apsolutne zabrane za učešće ruskih ekipa, a i pojedinaca. Naprotiv.
23. 10. 2025. u 14:39
ZEMLjOTRES USRED DNEVNIKA: Voditeljka se obratila u strahu: "Nadam se da će biti sve u redu" (VIDEO)
DOK je čitala vesti u noćnom Dnevniku, prekinuo ju je zemljotres...
24. 10. 2025. u 19:43
Komentari (0)