PARTIZAN PRODAO ŠTOPERA U ITALIJU: Poznato koliko će crno-beli zaraditi od transfera
NAMETNUO se mladi fudbaler Partizana Mihajlo Ilić treneru Igoru Duljaju i bio je nazamenljiv tokom prvog dela sezone. Ipak, izgleda da je došlo vreme za rastanak.
FOTO: M. Vukadinović
Mladi reprezentativac Srbije će karijeru nastaviti u italijanskoj Bolonji, koja će crno-belima na ime transfera platiti oko 5.000.000 evra, uz procente od naredne prodaje (10%), saznaje "Telegraf".
Navodi se i da se pregovara o mogućoj pozajmici do kraja sezone, kada bi se preselio u člana Serije A.
Partizan je prvobitno tražio 7.000.000, ali su se dve strane na kraju našle na pet, što svakako nije mali iznos.
Ilić koji ima 20 godina je za Partizan odigrao 18 utakmica u Superligi Srbije i zabeležio je po jedan gol i asistenciju.
BONUS VIDEO: Vatromet i slavlje "orlova" - Srbija je na EURO nakon 24 godine
Preporučujemo
INTER ČUVA PRVO MESTO: "Neroazuri" ne bi smeli imati problema protiv rivala sa dna tabele
ZANIMLjIVA trka za Skudeto mogla bi da dobije novu dimenziju već na otvaranju 22. kola Serije A, kada vodeći Inter u petak uveče na "San Siru" (20.45) dočekuje Pizu, ekipu koja se nalazi na pretposlednjem mestu tabele.
23. 01. 2026. u 09:40
"GROBARI" U ŠOKU, "DELIJE" U EUFORIJI! Zvezda prodaje fudbalera za toliko novca da može odmah da kupi CEO PRVI TIM PARTIZANA!
Malme i Crvena zvezda igraju utakmicu Lige Evrope, uz prenos uživo na portalu "Novosti", a neposredno pred taj megdan - pojavile su se spektakularne vesti vezane za fudbalske transfere. I to u vidu potencijalnog rekorda, koji je takav da Zvezdine "delije" već mogu da počnu da slave, a Partizanovi "grobari" da se hvataju za glavu.
22. 01. 2026. u 19:38
NAJSTARIJI JUGOSLOVEN: Doživeo 132, izrasli mu treći zubi
U AKCIJI nekdašnje revije Yugo papir “Tražimo najstarijeg Jugoslovena“ 1978. godine novinari su se zaputili u selo Oraš Planje udaljeno od Tešnja desetak kilometara, gde je živeo Meho Hadžić.
23. 01. 2026. u 16:47
Komentari (0)