DESILO SE (NE)MOGUĆE: PSV kiksnuo prvi put u sezoni
Fudbaleri Utrehta i PSV Ajndhovena odigrali su nerešeno 1:1 u meču 18. kola Eredivizije, a domaćin je prva ekipa od početka prvenstva koja je uspela da otkine bodove PSV-u.

FOTO: EPA
Belgijanac Johan Bakajoko je doneo prednost "filipsovcima" već u sedmom minutu i delovalo je mnogima da ponovo uzimaju tri boda, kao na prethodnih 17 mečeva u prvenstvu.
Igrači Utrehta su, ipak, imali druge planove. Otman Busaid, je u 53. minutu krunisao odvažnu i ofanzivnu partiju Utrehta i tada, ispostaviće se, postavio konačan.
Prvo mesto na tabeli i pored kiksa ostaje PSV-u, dok je Fejnord drugi sa 10 bodova manje.
BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Preporučujemo

OVO NISU OČEKIVALI: Evo šta je Vladan Milojević uradio fudbalerima Zvezde na Kipru
21. 01. 2024. u 15:59

MILOJEVIĆEVA ZVEZDA NA NAJTEŽEM ISPITU DO SADA: „Crveno-beli“ moraju pronaći način da zaustave perfektnu Bragu!
Braga u četvrtak od 21.00 dočekuje Crvenu zvezdu na stadionu “Municipal de Braga” u okviru trećeg kola Lige Evrope, sa jasnim ciljem – da nastavi stoprocentan niz u Evropi. Dok Portugalci blistaju na međunarodnoj sceni, beogradski crveno-beli u Portugal stižu pod pritiskom, sa samo jednim osvojenim bodom i ozbiljnom potrebom da preokrenu lošu formu van "Marakane".
23. 10. 2025. u 07:00

ĐOKOVIĆ DONEO ŠOK ODLUKU: Ovo je malo ko očekivao pred kraj sezone
Novak Đoković jedoneo odluku koja će mnoge razočarati.
21. 10. 2025. u 20:03 >> 21:47

SPAVA PORED VC ŠOLjE BEZ POKLOPCA Haos u zatvoru gde je Sarkozi, viču mu: "Osvetićemo Gadafija!" Poseban tretman za bivšeg predsednika
"SVI zatvorenici prave buku, viču, lupaju po zidovima..."
22. 10. 2025. u 15:32
Komentari (0)