ZVEZDA PROMOVIŠE NAPADAČA: Poznato kada će crveno-beli predstaviti novo pojačanje
CRVENA zvezda je pojačala napad. Crveno-beli dres zadužio je mladi Uroš Sremčević. Sada je poznato kada će šampion Srbije predstaviti novajliju koji je stigao iz lučanske Mladosti.
FOTO: FK Crvena zvezda
Ovaj 17-godišnjak će biti promovisan u petak u 15 sati na stadionu "Rajko Mitić". Zvezda je za ovaj transfer morala da izdvoji 2.000.000 evra.
Sremčević važi za jednog od najtalentovanijih igrača u Srbiji. On na "Marakanu" dolazi kao zamena za Jovana Mijatovića koji će karijeru nastaviti u Njujork sitiju.
Uroš je u prvom delu sezone postigao četiri gola u Superligi Srbije, a bio je strelac i protiv crveno-belih u Beogradu u porazu Mladosti (3:1).
BONUS VIDEO: Vatromet i slavlje "orlova" - Srbija je na EURO nakon 24 godine
CRNO-BELI ŽELE TRIJUMF PRED SVOJIM NAVIJAČIMA: Fener ima niz od šest pobeda
PARTIZAN će u dvanaestom kolu Evrolige ugostiti Fenerbahče.
21. 11. 2025. u 09:18
AMERI U ŠOKU: Ne mogu da veruju da je Nikola Jokić ovo uradio! Ovo je, prosto, nezamislivo!
Nikola Jokić je, zaista, najbolji košarkaš na svetu, a najnovije vesti iz NBA lige ne samo da to potvrđuju, već svedoče o tome da se ovakav igrač - nikada dosad nije pojavio pod obručima.
20. 11. 2025. u 19:40
"POČELI SU DA MI OTKAZUJU ORGANI..." Čedina borba za žviot: "Doktori su mi dali još par nedelja života" (VIDEO)
"LEKARI su konstatovali da više nemam pluća i da se radi o nedeljama, eventualno još nekom mesecu..."
20. 11. 2025. u 16:08
Komentari (0)