ČELSI SE RASPAO: Saigrači izdali Srbina, Petrović ovako nešto ne pamti

Александар Илић
Aleksandar Ilić

04. 02. 2024. u 17:46

FUDBALERI Čelsija odigrali su još jedan meč za zaborav. Iako su na početku imali prednost, izgubili su od Vulverhemptona 2:4 (1:2)

ЧЕЛСИ СЕ РАСПАО: Саиграчи издали Србина, Петровић овако нешто не памти

Srpski golman Đorđe Petrović imao je loš dan na golu, četiri puta vadio je loptu iz mreže, ali daleko od toga da je do toga došlo njegovom krivicom - bio je nemoćan u pokušaju da ispravi velike greške svojih defanzivaca.

Koul Palmer je "plavcima" doneo prednost u 19. minutu. Samo tri minuta trajalo je zadovoljstvo navijača na "Stamford Bridžu". Mateus Kunja je počeo svoju simultanku i postigao prvi od tri pogodaka.

Delovalo je da će poravnatim rezultatom Čelsi na pauzu, ali... Aksel Disasi je nesmotreno reagovao i loptu poslao u Petrovićevu mrežu.

Mateus Kunja je u 63. minutu postigao svoj drugi pogodak, a potom i treći u 82. sa "bele tačke".

Do kraja meča uspeo je bolan poraz da ublaži Tijago Silva, koji je u 86. minutu postavio konačnih 2:4.

Na tabeli Premijer lige Čelsi, u koji je uloženo oko milijardu evra za pojačanja u poslednje dve godine, zauzima tek 11. mesto sa 31 bodom, dok su Vulvsi sada ispred "plavaca", sa 32.

BONUS VIDEO: Geri Lineker: Džud Belingem je pravi vođa, napravio je sjajan potez