POBEDA U GOSTIMA: Mladost odnela sve bodove u Lučane
Fudbaleri Mladosti iz Lučana pobedili su danas u Subotici ekipu Spartaka rezultatom 1:0 u meču 21. kola Superlige Srbije.

FOTO: A. Ilić
Jedini gol na utakmici postigao je Patrik Eze Frajdej u 68. minutu.
Mladost se trenutno nalazi na osmom mestu na tabeli Superlige Srbije sa 29 bodova, dok je Spartak deseti sa 26.
Ekipa iz Lučana će u narednom, 22. kolu SLS na svom terenu dočekati Voždovac, dok će Spartak igrati u Novom Sadu sa ekipom Vojvodine.
Fudbaleri Radničkog pobedili su ranije danas u Kragujevcu ekipu Vojvodine 2:1.
Večeras će biti odigrana još dva meča 21. kola SLS, a od 17 sati se sastaju Radnički Niš - Javor i TSC - Radnik. Poslednji meč 21. kola SLS na programu je sutra od 17 časova u Beogradu, a igraće Voždovac i Napredak.
Juče su igrali: Novi Pazar - Crvena zvezda 0:3, Partizan - IMT 5:2 i Čukarički - Železničar 2:1.
BONUS VIDEO: UPISAO SE I ENDIJAJ: Napadač Zvezde stavio tačku na utakmicu u Novom Pazaru
Preporučujemo

MITROVIĆ JUNAK AL HILALA: Srbin postigao gol za pobedu u azijskoj Ligi šampiona (VIDEO)
15. 02. 2024. u 19:20

ALONSO DEBITUJE PROTIV MITRA I SERGEJA: Real Madrid juri šestu titulu svetkog prvaka
REAL MADRID će odigrati svoju prvu utakmicu na Svetskom klupskom prvenstvu protiv El Hilal na stadionu Hard Rok.
18. 06. 2025. u 09:55

BOSANKE U ŠOKU: Ceo svet priča o onome što se desilo u Kini (VIDEO)
Najnovije vesti iz košarke su prilično neverovatne.
18. 06. 2025. u 15:49

ISPOVEST ZA NEVERICU: Usred svadbe u Kraljevu spavala sa sveštenikom - ono što je usledilo još je luđe
ISPOVEST otvara brojna pitanja o granicama morala, slabostima i ljudskoj prirodi. Da li je ona samo žrtva ljubavi ili svesno saučesnik u tuđem grehu?
18. 06. 2025. u 14:33
Komentari (0)