TADIĆEV FENERBAHČE OPET IZA VELIKOG RIVALA: Galatasaraju dovoljno poluvreme za pobedu
Galatasaraj je u duelu 26. kola turske Superlige savladao Ankaragudžu u gostima sa 3:0.
FOTO: Tanjug/AP
Lider turskog prvenstva, idalje igra sjajno. Ovoga puta su demonstrirali silu u prvom poluvremenu gde su za dva minuta postigli dva gola.
Najpre je u 13. minutu mrežu zatresao Kerem Demirbaj, posle kornera koji je izveo Mertens, da bi posle samo jednog minuta igre Davinson Sančez duplirao rezultat. Konačanih 3:0 postavio je Mauro Ikardi iz jedanaesterca.
Ovom pobedom Galatasaraj ostao je na čelu tabele sa 69 bodova, dva više od Fenerbahčea.
BONUS VIDEO: UPISAO SE I ENDIJAJ: Napadač Zvezde stavio tačku na utakmicu u Novom Pazaru
Preporučujemo
MITROVIĆ JUNAK AL HILALA: Srbin postigao gol za pobedu u azijskoj Ligi šampiona (VIDEO)
15. 02. 2024. u 19:20
KAD VIDI JOKIĆA "NIJE MU DOBRO": Najbolji defanzivac lige nema odgovor za trostrukog MVP-a
NOVO dominantno izdanje Nikola Jokića očekujemo na večerašnjem duelu Minesote i Denvera koji se sastaju u "Target centru" dva sata posle ponoći.
15. 11. 2025. u 13:00
SRBIJA UZ ČUDO MOŽE NA SVETSKO PRVENSTVO! "Orlovi" izgubili od Engleske, a nisu dobili sjajnu vest od Albanaca
Fudbalska reprezentacija Srbije nije uspela da pobedi Englesku na Vembliju, pa je usled poraza od 2:0 postalo definitivno poznato da iz svoje kvalifikacione grupe neće otići ni direktno na Svetsko prvenstvo, ni u baraž, što je obezbedila Albanija pobedom u Andori (1:0). Ipak, šansa za "orlove" postoji - i to minimalna - da budu među četiri najbolje ekipe u Ligi nacija koje se nisu kvalifikovale kroz kvalifikacione grupe. Trenutno, ta četiri mesta zauzimaju Vels, Rumunija, Švedska i Severna Irska, a samo srećan splet okolnosti može našu selekciju da "ugura" u tu malu grupu koja "bočnim putem" ide u baraž.
13. 11. 2025. u 22:39 >> 22:40
Policija uletela na svadbu, HAPSI MLADU - a tek objašnjenje! Ovo je LUDNICA (VIDEO)
ČAK i na najlepšim svadbama ponekad se dese nepredviđene situacije, sitne greške ili čak veći incidenti.
14. 11. 2025. u 16:23
Komentari (0)