ALBANSKI PROVOKATOR PONOVO U CENTRU PAŽNJE: Zbog DŽakine proslave gola reagovali i doktori (VIDEO)

Александар Илић
Aleksandar Ilić

24. 02. 2024. u 10:15

BAJER iz Leverkuzena slavio je protiv Majnca 2:1, a meč je obeležio fudbaler koji je među najomraženijima u Srbiji.

АЛБАНСКИ ПРОВОКАТОР ПОНОВО У ЦЕНТРУ ПАЖЊЕ: Због Џакине прославе гола реаговали и доктори (ВИДЕО)

Strelci golova za farmaceute bili su Granit Džaka u trećem i Robert Andrih u 68. minutu, Dominik Kor postigao je jedini gol za Majnc u osmom minutu.

Švajcarac albanskih korena svoj gol proslavio je na bizaran način. Uhvatio se za zadnju ložu, te u prvom trenutku nikome nije bilo jasno da li se radi o povredi.

Igrači su se zbunili, kao i Ćavi Alonso koji je pozvao fizioterapeute da reaguju, ali su ubrzo svi shvatili da je u pitanju samo neslana šala albanskog fudbalera, a ne povreda.

Bajer je prvi na tabeli sa 61 bodom, 11 više i utakmicom više od drugoplasiranog Bajern Minhena. Majnc je na 17. mestu sa 15 poena.

Podsetimo, Srbima je Granit Džaka postao omražen tokom Svetskog prvenstva u Brazilu kada je zajedno sa Đerdanom Šaćirijem veličao veliku Albaniju i golove proslavljao dvoglavim orlom.

Tada je rvačkim zahvatom zaustavio Aleksandra Mitrovića, a sudija Feliks Brih nije svirao penal.

Sve se nastavilo na Mundijalu u Kataru gde je umalo došlo do opšte tuče krajem meča i to zbog provokacija Švajcarca...

BONUS VIDEO: Geri Lineker: Džud Belingem je pravi vođa, napravio je sjajan potez