RADNIČKI IZ NIŠA OZVANIČIO SARADNJU SA NOVIM TRENEROM: Joksimović menja Trajkovića
FUDBALSKI klub Radnički saopštio je danas da je novi trener kluba iz Niša Dejan Joksimović.
FOTO: FK Radnički Kragujevac
U saopštenju se navodi da će Joksimović sutra biti zvanično predstavljen kao trener Radničkog. On će na klupi kluba iz Niša da zameni Nikolu Trajkovića, koji je podneo ostavku posle utakmice 24. kola Superlige Srbije protiv Železničara (2:3), koja je odigrana devetog marta u Pančevu.
Joksimović će na klupi Radničkog debitovati u nedelju, 17. marta protiv Napretka u Kruševcu u 26. kolu SLS. Radnički se trenutno nalazi na 14. mestu na tabeli Superlige Srbije sa 23 boda.
HAMBURG SE U STILU VRATIO U BUNDESLIGU: Nekadašnji prvak Evrope je daleko od zone ispadanja i ne zna za poraz više od mesec dana
SERIJU od pet vezanih mečeva četa Merlina Polcina pokušaće da produži na "Meva areni" gde je od 20.30 dočekuje Majnc.
20. 02. 2026. u 08:18
"PODLACI! APSOLUTNI NITKOVI!" Rusi u šoku, ovo uopšte nisu očekivali posle dobrih vesti!
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" stižu u trenutku kada Rusi sumiraju pomešane utiske o spektaklu - a Zimske olimpijske igre Milano - Kortina 2026 se polako privode kraju.
21. 02. 2026. u 17:00
"KOSOVO, SRBIJA, USTANITE!" Tramp pozdravio i goste kojih nije bilo u sali
AMERIČKI predsednik Donald Tramp osnovao je Odbor za mir, ali je već na osnivačkom sastanku "Odbora za mir" zapretio ratom. Pretnju iz govora ponovio je i u avionu za Džordžiju. Ozbiljnost pokazuje i premeštanje nosača aviona u istočno Sredozemlje.
21. 02. 2026. u 09:40
Komentari (0)