''IMAM PONUDE IZ SUPERLIGE I INSOTRANSTVA'' Nenad Lalatović pred odlaskom iz Spartaka?
Trener fudbalera Spartaka iz Subotice Nenad Lalatović izjavio je nakon poraza od TSC od 2:4 da razmišlja o svojoj budućnosti na klupi plavo-belih.
FOTO: AP
Od kako je počeo prolećni deo prvenstva, samo jedan trijum ima ekipa Spartaka, te Nenad Lalatović nikako ne može da bude zadovoljan izdanjem svog tima.
- Ovom timu su danas falili i Ćalasan, otišli su Tanasijević, Vidaković, Bjelović... Nema tu nekog pravdanja, ko zna - možda i podnesem ostavku posle ove utakmice. Videću, još mi je vruća glava, ljut sam na igrače, ja takve stvari ne mogu da praštam. Kod mene igrač mora ima disciplinu, bez obzira da li je TSC ili Crvena zvezda, kada igramo kod kuće moramo da odigramo mnogo bolje nego danas u prvom poluvremenu. Ovo nam je treći vezani poraz kod kuće, na strani igramo kao kod kuće. Protivnici kad dođu kod nas igraju lagano. Kao da moji igrači imaju neki pritisak, strah, to su neke stvari koje ja ne praštam - rekao je Lalatović.
On je zatim otkrio da postoje određene ponude za njega i u domaćoj ligi.
- Imam tu još nekih ponuda, čak i iz Super lige, imam i nešto iz inostranstva. Videću, dobro ću razmisliti ova dva dana. Imam još jednu ponudu iz inostranstva, koju sam dobio pre dva dana. Vruća mi je sad glava, neću puno da žurim, razmisliću dobro šta i kako dalje. Ako budem promenio klub, možda ću ostati u Super ligi, a možda otići u inostranstvo - istakao je.
BONUS VIDEO: BURAN UVOD U BERNU: "Prepucavanje" navijača Jang bojsa i Crvene zvezde
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
''BILO JE POZITIVNO DOK SAM POBEĐIVAO!'' Janik Siner nakon prvog poraza u sezoni
17. 03. 2024. u 08:22
"OPUŠTENA" UTAKMICA: Bivši prvaci Nemačke igraju bez pritiska, ali Dortmund bi mogao ostvariti lep jubilej
BORUSIJA Dortmund će u poslednjem kolu Bundeslige gostovati Verderu na "Veser stadionu" (15.30) željna da sezonu završi sa najvećim brojem bodova još od 2018. godine i tako dokaže da je dosta napredovala pod Nikom Kovačem.
16. 05. 2026. u 07:00
BARSELONA ŠIROM OTVORILA VRATA SRBINU! Dušan Vlahović je ovo čekao celog života!
Najnovije vesti koje su vezane za fudbalske transfere tiču se, možda, i napadača fudbalske reprezentacije Srbije: Dušan Vlahović mogao bi da zaigra na skroz neočekivanom mestu. A jednom od najslavnijih kada se radi o ovom sportu.
16. 05. 2026. u 16:07
FARMER OSTAVIO 5 KRAVA NA PUSTOM OSTRVU: 130 godina kasnije naučnici nisu mogli da veruju šta vide
PRIČA o pet krava ostavljenih na izolovanom ostrvu Amsterdam u Južnom okeanu prerasla je u jedno od najneobičnijih poglavlja moderne biologije.
14. 05. 2026. u 14:24 >> 20:55
Komentari (2)