NESTVARNE SCENE U RUSIJI: Ovo se dešavalo ispred stadiona na kome su igrali Rusija i Srbija
Fudbalska reprezentacija Srbije igra danas protiv Rusije u Moskvi, a u glavnom gradu Ruske Federacije vladala je prava pomama za kartama.
Foto Pixabay
Podsetimo, Rusija je deklasirala Srbiju, a karata odavno nije bilo u slobodnoj prodaji, jer su sve razgrabljene još devet dana pred početak utakmice.
Ipak, to nije smetalo mnogim žiteljima ruske prestonice da dođu do stadiona moskovskog Dinama, koji se iz sponzorskih razloga zove "VTB arena", u nadi da će kod tapkaroša doći do karte.
Kapacitet tog stadiona, na kome je prvi fudbalski meč odigran 2019. godine, je 33.000 gledalaca, a izgleda da bi i neki mnogo veći - bio popunjen za ovaj meč.
Kako javlja ruska novinska agencija "RIA Novosti", cene karata kod tapkaroša išle su čak do 10.000 rubalja.
To je 11.750 dinara, odnosno cena jedne karte je i do 100 evra
S kim sve igra fudbalska reprezentacija Srbije do Evropskog prvenstva?
Podsetimo, pripreme "orlova" za EURO 2024 uključuju zasad četiri prijateljske utakmice: protiv Rusije (21. marta), Kipra (25. marta), ali i Austrije (4. juna) i Švedske (8. juna), kada će se od fudbala i zvanično oprostiti Zlatan Ibrahimović.
Sve o "orlovima", fudbalu, ali i sportu generalno, pratite na sportskim stranicama portala "Novosti".
Na sasvim ste dobrom mestu.
BONUS VIDEO: Nestvarno - ovo su Rusi zasvirali kada su fudbaleri Zvezde izašli na teren u Sankt Peterburgu
Preporučujemo
KAD VIDI JOKIĆA "NIJE MU DOBRO": Najbolji defanzivac lige nema odgovor za trostrukog MVP-a
NOVO dominantno izdanje Nikola Jokića očekujemo na večerašnjem duelu Minesote i Denvera koji se sastaju u "Target centru" dva sata posle ponoći.
15. 11. 2025. u 13:00
SRBIJA UZ ČUDO MOŽE NA SVETSKO PRVENSTVO! "Orlovi" izgubili od Engleske, a nisu dobili sjajnu vest od Albanaca
Fudbalska reprezentacija Srbije nije uspela da pobedi Englesku na Vembliju, pa je usled poraza od 2:0 postalo definitivno poznato da iz svoje kvalifikacione grupe neće otići ni direktno na Svetsko prvenstvo, ni u baraž, što je obezbedila Albanija pobedom u Andori (1:0). Ipak, šansa za "orlove" postoji - i to minimalna - da budu među četiri najbolje ekipe u Ligi nacija koje se nisu kvalifikovale kroz kvalifikacione grupe. Trenutno, ta četiri mesta zauzimaju Vels, Rumunija, Švedska i Severna Irska, a samo srećan splet okolnosti može našu selekciju da "ugura" u tu malu grupu koja "bočnim putem" ide u baraž.
13. 11. 2025. u 22:39 >> 22:40
Policija uletela na svadbu, HAPSI MLADU - a tek objašnjenje! Ovo je LUDNICA (VIDEO)
ČAK i na najlepšim svadbama ponekad se dese nepredviđene situacije, sitne greške ili čak veći incidenti.
14. 11. 2025. u 16:23
Komentari (0)