ZVEZDA DOBILA POJAČANJE: Bitan igrač se vratio u Beograd
Fudbaleri Crvene zvezde odigraće prijateljski meč danas na stadionu "Rajko Mitić" protiv ekipe Zenita, a Vladan Milojević će na raspolaganju imati još jednog igrača.

Foto: N.Paraušić
Vezista "crveno-belih" Gejlor Kanga doputovao je u Beograd nakon što je zbog kršenja pravila suspendovan iz reprezentacije Gabona. Tako će Gabonac moći da se stavi na raspolaganje prvom treneru Crvene zvzede, a ostaje da se vidi da li će ga Milojević koristiti večeras.
Prvom timu bi trebalo da se priključi nekoliko fudbalera iz Grafičara, a očekuje se da šansu dobije i mladi Nigerijac Ogbu.
Utakmica je na programu danas od 19 časova.
BONUS VIDEO: MAJSTORIJE ZVEZDINE "DESETKE": Gol kojim je Aleksandar Katai doneo 5:0 protiv Radničkog
Preporučujemo


HITNO SE OGLASILE ''DELIJE'': Pun stadion i koreografija u znak podrške Rusiji
23. 03. 2024. u 10:17

PRIPREMA ZA REVANŠ SA LEHOM: Zvezda ima luksuz da odmara nekoliko prvotimaca kako bi bili spremni za novi obračun sa Poljacima
NAJZANIMLjIVIJI meč četvrtog kola Superlige Srbije gledaćemo večeras na "Stadionu Rajko Mitić" gde će od 20 časova koplja ukrstiti Crvena zvezda i TSC.
09. 08. 2025. u 09:17

ALBANCI SIKTE OD BESA: Ne mogu da veruju šta se desilo na utakmici Crvene zvezde u Poljskoj i posle nje
Crvena zvezda i Leh su se sastali u Poznanju u prvom meču 3. kola kvalifikacija za Ligu šampiona, a tom prilikom domaća publika oduševila je celu Srbiju. Zapravo, ne baš celu - jer se jedan deo onih koji žive u južnoj srpskoj pokrajini, Kosovu i Metohiji, razbesneo.
07. 08. 2025. u 19:55

IMAO 609 KG, DANAS 68: Neverovatno KAKO sad izgleda nekad najteži tinejdžer sveta i drugi najteži čovek u istoriji (FOTO)
PRE više od deset godina, ime Kalid Bin Mohsen Šari iz Saudijske Arabije obišlo je svet kada je postao poznat kao najdeblji tinejdžer na planeti, a ujedno i drugi najteži čovek svih vremena.
09. 08. 2025. u 12:33
Komentari (1)