ŽENE ŠIROM SVETA OSTALE U ŠOKU: Dejvid Bekam je "u godinama", a skinuo se da uradi vežbe i ostavio mnoge bez daha (VIDEO)
Dejvid Bekam je, dok je igrao fudbal, mamio uzdahe majstorijama na terenu, ali i pojavom. Uspeva to i sada, na zalasku pete decenije života.

FOTO: Tanjug/AP
Bekam, koji se proslavio igrajući za Mančester junajted (šest puta je osvojio Premijer ligu, jednom Ligu šampiona), potom i Real Madrid, a čak 115 puta je oblačio dres reprezentacije Engleske, sada se bavi vođenjem kluba. U pitanju je FK Inter Majami, u koji je uspeo da dovede i nekoliko velikih zvezda, a najveća od njih je, svakako, Lionel Mesi.
Iako je "u godinama", čuveni Englez uspeva i sada da oduševi mnoge, i to vežbom koju i vi možete da pogledate:
Komentarišući svoj nastup, obratio se jednom kondicionom treneru, citirajući ga:
Viktorija i Dejvid Bekam / Foto: EPA
Inače, Dejvid Bekam je rođen u Londonu 2. maja 1975. i za manje od dva meseca ući će u 50. godinu života.
Od 1999. je u braku sa nekadašnjom zvezdom ženske muzičke grupe "Spajs girls", Viktorijom Adams (sada Bekam), a njih dvoje su u braku dobili četvoro dece.
Bonus video: Ovo su deca skandirala Bugarima na meču Srbija - Bugarska u Leskovcu
Preporučujemo

POMAGAO TERORISTIMA? BEZ MILOSTI! Rusija uhapsila svetskog šampiona!
26. 03. 2024. u 15:17

A SRBIJA?! Pitali Ruse "Za koga ćete da navijate na EURO 2024?" - ovako su odgovorili
27. 03. 2024. u 17:27

EVROPSKI KLASIK: Nemci i Portugalci biju bitku za plasman u finale Lige nacija
Fudbalska Evropa okreće pogled ka Minhenu, gde se večeras od 20.45 igra prvo polufinale Lige nacija – duel između Nemačke i Portugala.
04. 06. 2025. u 07:00

"SRBI SU POVELI I NjEGA!" Albanci o čoveku koji je došao sa fudbalerima Srbije u Tiranu
Albanija i Srbija igraju u subotu na početku kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u fudbalu, a tim povodom - u Tirani su otkrili jedan detalj koji im je naročito zanimljiv.
06. 06. 2025. u 18:57

"SRAM VAS BILO" Na snimanju "Neretve" izbio skandal sa Brozom
BATU Živojinovića voleli su cela bivša Jugoslavija, čitava Kina pa i sam Josip Broz Tito.
06. 06. 2025. u 13:06
Komentari (0)