NASTAVLJA SE ODLIČNA SERIJA: Aston Vila gazi ka Ligi šampiona

30. 03. 2024. u 21:42

Fudbaleri Aston Vile su savladali ekipu Volverhemptona na domaćem terenu, rezultatom 2:0, u okviru 30. kola Premijer lige.

НАСТАВЉА СЕ ОДЛИЧНА СЕРИЈА: Астон Вила гази ка Лиги шампиона

Ekipa iz Birmingema čuva četvrto mesto u engleskom šampionatu, koje vodi u Ligu šampiona. Na ovom meču je došla do 59. boda, sa druge strane Vulvsi su 10. sa 41 poenom.

Duel je bio izjednačen u prvom delu igre, ali je u 36. minutu Aston Vila došla do vođstva golom Muse Dijabija – 1:0.

Slična situacija, viđena je i u drugom poluvremenu, a domaća ekipa je uspela da potvrdi pobedu u 65. minutu.

Gol je postigao defanzivac Ezri Konsa, a Dijabi je pored pogotka uspeo da se upiše i u asistente.

Pokušali su Vulvsi da se vrate u meč, ali je domaća ekipa odbila sve nalete.

Aston Vila u narednom kolu gostuje Mančester sitiju, dok Vulvse očekuje duel sa Barnlijem.

BONUS VIDEO KLADIONIČARSKE PRIČE: Jokić ima i bezobrazluk