DEFINITIVNO: Zlatan Ibrahimović završava karijeru - protiv Srbije! Evo kada, gde, a i koliko košta da to vidite uživo
Svoju poslednju proveru pred EURO 2024 fudbalska reprezentacija Srbije imaće protiv Švedske, a tada će se od fudbala i zvanično oprostiti Zlatan Ibrahimović.

EPA/EFE
Legendarni golgeter će svoj poslednji meč odigrati u žutom dresu nacionalne selekcije i to 8. juna, kada će "orlovi" biti gosti Šveđana u prijateljskom duelu.
Fudbalski savez Švedske danas je i zvanično obelodanio da će se "Ibra" na toj utakmici oprostiti od fudbala.
Meč se igra na "Frends areni" u Solni, a cene karata su od 17,2 evra do 43,2.
Ulaznice za meč Švedska - Srbija možete da kupite putem ovog linka.
Zlatan Ibrahimović - biografija
Zlatan Ibrahimović (rođen 3. oktobra 1981. u Malmeu) je tokom fudbalske karijere igrao za Malme, Ajaks, Juventus, Inter, Barselonu, Pari Sen Žermen, Los Anđeles Galaksi i, po drugi put, Milan.
Osvojio je četiri trofeja s Ajaksom, dve titule s Juventusom, tri sa Interom, dve sa Milanom, uspeo da sa Barsom bude klupski prvak sveta, osvajač Superkupa, La Lige i španskog Superkupa, sa PSŽ-om je osvojio 12 trofeja, a sa Junajtedom tri, uključujući Ligu Evrope.
Za reprezentaciju Švedske je odigrao 121 meč i dao 62 gola. Ostao mu je još taj jedan, sa Srbijom
S kim sve igra fudbalska reprezentacija Srbije do Evropskog prvenstva?
Podsetimo, pripreme "orlova" za EURO 2024 uključuju zasad još dve prijateljske utakmice: protiv Austrije (4. juna) i Švedske (8. juna).
Sve o "orlovima", fudbalu, ali i sportu generalno, pratite na sportskim stranicama portala "Novosti".
Na sasvim ste dobrom mestu.
BONUS VIDEO: Nestvarno - ovo su Rusi zasvirali kada su fudbaleri Zvezde izašli na teren u Sankt Peterburgu

EVROPSKI KLASIK: Nemci i Portugalci biju bitku za plasman u finale Lige nacija
Fudbalska Evropa okreće pogled ka Minhenu, gde se večeras od 20.45 igra prvo polufinale Lige nacija – duel između Nemačke i Portugala.
04. 06. 2025. u 07:00

UKRAJINCI GA NE VOLE, RUSI NE PODNOSE, A ON... Novi predsednik Poljske se zahvalio navijačima na pobedi na izborima!
Ne vole ga mnogi Ukrajinci, ali ne vole ga ni mnogi Rusi. Bivši je fudbalski navijač. I to, izgleda, učesnik jedne od najčuvenijih masovnih tuča. A sada je postao predsednik Poljske i ima zahvalnicu koja nije uobičajena.
05. 06. 2025. u 20:00

"SRAM VAS BILO" Na snimanju "Neretve" izbio skandal sa Brozom
BATU Živojinovića voleli su cela bivša Jugoslavija, čitava Kina pa i sam Josip Broz Tito.
06. 06. 2025. u 13:06
Komentari (0)