SRBIN POKRENUO - POGREŠAN TIM: Nemanja Matić zatresao mrežu na meču sa PSŽ-om, a onda je krenuo brodolom

21. 04. 2024. u 22:52

Nemanja Matić nije uspeo da nastavi sa izvrsnim partijama u dresu Olimpika iz Liona.

СРБИН ПОКРЕНУО - ПОГРЕШАН ТИМ: Немања Матић затресао мрежу на мечу са ПСЖ-ом, а онда је кренуо бродолом

U okviru 30. kola francuskog prvenstva, on je sa saigračima bio gost Pari Sen Žermena i već u 3. minutu - postigao autogol.

Želeći da interveniše na rubu peterca, skrenuo je loptu u mrežu svog kluba, čime je PSŽ rano poveo sa 1:0.

Da se gostima ne piše ništa dobro, dodatno je "najavio" Beraldo koji je u 6. minutu doneo 2:0 "svecima", da bi prvi od dva gola Ramosa uveća prednost Pari Sen Žermena na 3:0 posle pola sata igre. Sve to - bez Kilijana Mbapea u sastavu domaćih.

Nuama je privremeno vratio zaostatak Liona na dva razlike koji tren kasnije, a onda je Ramos iskoristio asistenciju Asensija u 42. minutu da donese 4:1 Parižanima.

Taj rezultat je ostao na snazi do kraja meča, pa je PSŽ ostao prvi, sada sa 66 bodova (55 ima drugoplasirani Monako), dok je Olimpik iz Liona (za koji je Matić igrao do 68. minuta) osmi sa 41.

BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“