VLAHOVIĆ REKAO "NE": Napadač Srbije doneo važnu odluku pred Euro 2024

Александар Илић
Aleksandar Ilić

04. 05. 2024. u 17:39

SRPSKI reprezentativac i napadač Juventusa doneo je važnu odluku pred Evropsko prvenstvo 2024 koje se igra u Nemačkoj.

ВЛАХОВИЋ РЕКАО НЕ: Нападач Србије донео важну одлуку пред Еуро 2024

FOTO: Tanjug/AP

Klubovi sezone privode kraju i uveliko planiraju tim za narednu sezonu.

Italijanski "Tutosport" donosi nove informacije o Dušanu Vlahoviću.

Sve više se "krčakaju" priče o odlasku srpskog napadača iz Torina, a navodno je ponovo aktuelizovano interesovanje Arsenala i Čelsija, koji će, kako navodi pomenuti izvor iznova krenuti u "lov" na Srbina.

Vlahoviću će inače da skoči plata ovog leta, i to na 12.000.000 evra, a upravo zato, Juventus je hteo da potpiše novi ugovor sa nešto manjom platom, međutim, Vlahović je to odbio.

Ipak, kako javlja isti izvor, navono je odbio i veoma bogatu ponudu sa Bliskog istoka, odnosno iz Saudijske Arabije, a razlog za to je što smatra da još uvek nije pravi trenutak za takav potez.

Bilo kako bilo, ukoliko do potencijalnog transfera dođe, Vlahović neće otići ispod 70.000.000 evra.

BONUS VIDEO: Selektor SAD Stiv Ker kupio deonice Majorke

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
SRBIN U PROBLEMU: NJegova reprezentacija bi već sada mogla ispasti iz borbe za plasman na Svetsko prvenstvo

SRBIN U PROBLEMU: Njegova reprezentacija bi već sada mogla ispasti iz borbe za plasman na Svetsko prvenstvo

POSLE impresivne pobede nad Belorusijom, Danska će u nedelju u Kopenhagenu ugostiti Grčku u okviru kvalifikacija za Svetsko prvenstvo 2026, odlučna da zadrži lidersku poziciju u grupi "C". Ove dve selekcije sastale su se i prošlog meseca, kada su Danci slavili sa ubedljivih 3:0 u Atini, pa sada traže novi trijumf kojim bi napravili veliki korak ka plasmanu u Katar.

12. 10. 2025. u 07:30

Komentari (0)

SUZE U RODNOM SELU HALIDA BEŠLIĆA: Meštani Knežine se okupili, odjekuju stihovi njegovih pesma (VIDEO)