BITNE POBEDE ZA JAVOR I SPARTAK: Prvo poluvreme koštalo Nišlije, Radnik nastavio sa serijom poraza

Filip Milošević

07. 05. 2024. u 20:23

Fudbaleri Spartaka su u Subotici danas savladali niški Radnički rezultatom 3:1, dok je Javor kao gost pobedio Radnik autogolom u 90+4. minutu u mečevima 4. kola plej-auta Superlige Srbije.

БИТНЕ ПОБЕДЕ ЗА ЈАВОР И СПАРТАК: Прво полувреме коштало Нишлије, Радник наставио са серијом пораза

Spartak je sve dileme oko pobednika rešio u prvom poluvremenu.

U trećem minutu Mihaulo Bogićević je bio asistent, a Andrej Todorovski strelac.

Stefan Tomović zatim u 27. minutu postiže gol na dodavanje Ognjena Mudrinskog, da bi u 45+2. minutu bio asistent, a Jovan Lukić strelac.

Poraz gostiju ublažio je Stefan Vukić golom u 72. minutu posle asistencije Aleksandra Vojnovića.

Spartak je 10. sa 42 boda, a Radnički poziciju ispod sa 40.

Javor je do izuzetno važne pobede na gostovanju već ispalom Radniku stigao autogolom Mateje Stojanovića u 90+4. minutu.

Javor sada ima 35 bodova i nalazi se na 13. mestu koje vodi u doigravanje za opstanak.

Radnik je poslednji sa 17 bodova.

BONUS VIDEO: GOL ZA GOLOM NA DERBIJU: Olajinka primio loptu na grudi, pa poslao projektil u mrežu Partizana