"ZAHVALAN SAM NA PRUŽENOJ ŠANSI": Van Persi novi trener Herenvena
Holandski stručnjak Robin van Persi imenovan je za trenera Herenvena, saopštio je holandski kluba.

Foto: Profimedia
Kako je saopšteno, 40-godišnji Van Persi je sa čelnicima Herenvena potpisao ugovor do juna 2026. godine.
Na klupi Hernvena nasledio je Kesa van Vonderena. Van Persiju je ovo prvi samostalni posao u trenerskoj karijeri. Prethodno je radio u mlađim kategorijama Fejenorda.
- Profesija trenera je sveobuhvatna i izazovna i bavim se njom sa velikom strašću i zadovoljstvom. Voleo bih da nastavim da se razvijam u tom pravcu, a posao glavnog trenera idealna prilika je za to. Jako sam zadovoljan i zahvalan na šansi koju mi je dao Herenven - rekao je Van Persi.
Nekad vrhunski fudbaler, koji je za Holandiju dao 50 golova na 102 utakmice, tokom igračke karijere bio je član Fejenorda, Arsenala, Mančester junajteda i Fenerbahčea.
BONUS VIDEO MUK U HUMSKOJ: Bivši igrač Zvezde u finišu meča srušio Partizan

MILOJEVIĆEVA ZVEZDA NA NAJTEŽEM ISPITU DO SADA: „Crveno-beli“ moraju pronaći način da zaustave perfektnu Bragu!
Braga u četvrtak od 21.00 dočekuje Crvenu zvezdu na stadionu “Municipal de Braga” u okviru trećeg kola Lige Evrope, sa jasnim ciljem – da nastavi stoprocentan niz u Evropi. Dok Portugalci blistaju na međunarodnoj sceni, beogradski crveno-beli u Portugal stižu pod pritiskom, sa samo jednim osvojenim bodom i ozbiljnom potrebom da preokrenu lošu formu van "Marakane".
23. 10. 2025. u 07:00

RUSIJA JE ZAPANjENA: Ne može da veruje šta joj je Poljska upravo uradila!
Rat u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" nisu tako "bajne i sjajne" po Rusku Federaciju kao nedavne, kada je počelo ukidanje apsolutne zabrane za učešće ruskih ekipa, a i pojedinaca. Naprotiv.
23. 10. 2025. u 14:39

SPAVA PORED VC ŠOLjE BEZ POKLOPCA Haos u zatvoru gde je Sarkozi, viču mu: "Osvetićemo Gadafija!" Poseban tretman za bivšeg predsednika
"SVI zatvorenici prave buku, viču, lupaju po zidovima..."
22. 10. 2025. u 15:32
Komentari (0)