TSC ''DEMOLIRAO'' NAPREDAK: Ekipa Žarka Lazetića ispratila gostujući tim sa šest golova u Kruševac

Filip Milošević

23. 05. 2024. u 22:26

FUDBALERI TSC-a savladali su Napredak sa 6:0 u 37. kolu Superlige Srbije.

ТСЦ ДЕМОЛИРАО НАПРЕДАК: Екипа Жарка Лазетића испратила гостујући тим са шест голова у Крушевац

Asistent za prva dva gola domaćina bio je Ifet Đakovac, a strelci Aleksandar Ćirković u 6. i Petar Stanić u 42. minutu.

Stanić je drugi gol na meču dao u 53. minutu, posle asistencije Nemanje Stojića, Miloš Pantović je u 59. povisio na 4:0, a na 5:0 Ćirković drugim golom na meču u 79.

Rezervista Bence Šoš je golom u 81. minutu postavio konačan rezultat, posle treće asistencije Đakovca na meču.

Preostali mečevi poslednjeg kola plej-ofa igraju se u subotu, kad će Crvena zvezda dočekati Čukarički, Partizan kragujevački Radnički, a Vojvodina lučansku Mladost.

BONUS VIDEO: MUK U HUMSKOJ: Bivši igrač Zvezde u finišu meča srušio Partizan