"PAO" POTPIS NA MARAKANI! Zvezda počela da pravi ekipu za Ligu šampiona
CRVENA zvezda je osvojila novu duplu krunu, četvrtu uzastopnu, i nije čekala dugo na pravljenje tima za narednu sezonu - u kojoj je Liga šampiona jedan od prioriteta.
FOTO: FK Crvena zvezda
Naime, novi/stari prvak Srbije je od Bazela nedavno (za, kako se tvrdilo, 2.000.000 evra) otkupio ugovor Nasera Đige i on je potom sa crveno-belima potpisao ugovor na četiri godine.
Reprezentativac Burkine Faso je, podsetimo, prošlog septembra došao na pozajmicu u Zvezdu.
Fudbaler koji poseduje i pasoš naše zemlje bio je standardan kod Baraka Bahara, dok je dolaskom Vladana Milojevića postao deo rotacije.
Ali on je zadovoljio čelnike kluba i šefa stručnog štaba koji su doneli odluku da ovaj 21-godišnjak treba da ostane u timu.
Điga je ove sezone u svim takmičenjima odigrao 29 utakmica, dao je i jedan gol, baš na šampionskoj proslavi titule protiv Čukaričkog, a zabeležio je i tri asistencije.
Bonus video: VATRENO SLAVLjE: Kad Zvezda proslavlja titulu, Kalemegdan svetli usred mraka
Preporučujemo
SRBINU SE CRNO PIŠE! Novak Đoković dobio loše vesti pred nastup na Rolan Garosu
27. 05. 2024. u 08:00
PAO PARTIZAN PRED NjIMA, PAO JOŠ JEDAN SUPERLIGAŠ! Fudbaleri Mačve haraju u Kupu Srbije!
03. 12. 2025. u 20:01
"GOREĆE" NOU KAMP: Barsa dočekuje razigrani Atletiko u meču koji ima ozbiljan uticaj na borbu za titulu
BARSELONA i Atletiko Madrid sudariće se u utorak uveče na „Kamp Nou“ (21.00) u meču koji može ozbiljno da pomeri ravnotežu u borbi za titulu. Katalonci brane prvo mesto, dok „jorgandžije“ jure osmi uzastopni trijumf u svim takmičenjima koji bi ih izjednačio sa Barsom po broju osvojenih bodova.
02. 12. 2025. u 07:30
ZBOG SRBIJE (OPET) ZGROZILI SVET: Evo šta su sad uradili huligani iz Bosne!
Bosanski navijači opet su šokirali mnoge.
03. 12. 2025. u 17:13
ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - "Smradovi su preko Drine prešli" - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio
BURA oko fotografije i snimka folkera Ace Lukasa sa Naserom Orićem, nekadašnjim komandantom jedinica Armije RBiH u području Srebrenice tokom rata u Bosni i Hercegovini, ne stišava se. I dalje akteri "kafanskog susreta" izazivaju veliku pažnju, a sad je u centru pevač Šerif Konjević, koji je pozvao srpskog pevača da prisustvuje privatnoj proslavi u restoranu u centru Sarajeva, gde je bio pozvan i Naser Orić.
02. 12. 2025. u 12:35
Komentari (0)