BUKARI KARIJERU NASTAVLJA U AMERICI: Poznat novi klub bivšeg igrača Zvezde
MISIJA Osmana Bukarija u Crvenoj zvezdi je završena. Reprezentativac Gane je napustio šampiona Srbije, a poznato je i gde nastavlja karijeru.
FOTO: Tanjug/AP
Brzonogo krilo je potpisalo ugovor sa Ostinom, petoplasiranim timom MLS-a. On se novom klubu obavezao na troipogodišnju saradnju, uz opciju produžetka na još jednu.
Crvena zvezda je za ovaj transfer dobila 7.000.000 evra. Klub sa "Marakane" je svakako zaradio, pošto je ovog 25-godišnjaka doveo pre dve godine iz Genta za 3.000.000 evra.
Bukari je za dve sezone odigrao 78 zvaničnih utakmica za crveno-bele uz učinak od 25 golova i 20 asistencija, a sa beogradskim klubom osvojio je dve duple krune.
Podsetimo, pre njega redove šampiona Srbije napustili su Aleksandar Dragović, Zoran Popović i Nemanja Milunović.
BONUS VIDEO: VATROMET KOD BEOGRADSKOG POBEDNIKA: Kad "delije" slave Zvezdinu titulu na Kalemegdanu
Preporučujemo
VEČITI DERBI U FINALU KLS-A: Bez drame u majstorici, Partizan razbio Megu
30. 05. 2024. u 19:45
POBEDA KARIJERE OLGE DANILOVIĆ: Srpkinja pobedila 10. teniserku sveta na Rolan Garosu
30. 05. 2024. u 18:26
NAŠI PREDLOZI: "Tip" - tiket za ponedeljak
ZA početak nove radne nedelje smo vam sledeće predloge.
01. 12. 2025. u 07:00
"DELIJE" OTKRILE: "ON JE KLjUČNI IGRAČ U PROJEKTU GAŠENjA PARTIZANA!" - Željko Obradović gleda i ne veruje šta su navijači Zvezde uradili
Burno je u KK Partizan, a dok "grobari" s nestrpljenjem čekaju najnovije vesti iz crno-belog tabora, jer je dosadašnjei trener ekipe Željko Obradović definitivno dao ostavku i nije prihvatio poziv uprave da ipak nastave saradnju, oglasile su se i "delije", pristalice crveno-belih.
30. 11. 2025. u 15:21
NA TRGU ZA DOČEK NOVE GODINE Objavljeno koliko će grad platiti Merlinu za koncert u "najluđoj noći"
Većina pevača doček Nove godine provodi radno jer je ovo svojevrsna prilika da zarade ogromne honorare, koji su neretko i po nekoliko puta veći u odnosu na standardne.
29. 11. 2025. u 17:35
Komentari (0)