H(V)ALA MADRID: Republika Srpska slavi titulu Reala, a evo zbog čega (FOTO)
FUDBALERI Real Madrida po petnaesti put šampioni su Evrope. Oni su u finalu Lige šampiona savladali Borusiju iz Dortmunda 2:0, a trijumfu Španaca obradovali su se čak i u Banjaluci.

FOTO: Tanjug/AP
Pitate se kakve veze ima "kraljevski" klub i Borac iz Banjaluke?
Osvajanje titule Real Madrida direktno utiče na klub iz Republike Srpske. To znači da će Banjalučani biti nosioci u prvom kolu kvalifikacija za Ligu šampiona.
Tim povodom navijači šampiona Bosne i Hercegovine, popularni “lešinari”, javno su istakli zahvalnost madridskom klubu.
Kako prenosi Mondo, na pasareli na zapadnom tranzitu u Banjaluci neposredno po završetku finala Lige šampiona, ispisan je grafit “H(v)ala Madrid”. To je jasna asocijacija na himnu Real Madrida koja nosi naziv “Hala Madrid”, a koju su navijači Borca vešto preformulisali u zahvalnost.
Žreb prvog kola kvalifikacija zakazan je za 18. jun u Nionu, a samo dan kasnije, održaće se i žreb drugog kola.
BONUS VIDEO: Selektor SAD Stiv Ker kupio deonice Majorke
Preporučujemo

SRBIJA BEZ FINALA EVROPSKOG PRVENSTVA! Kadeti do 89. minuta polufinala vodili, pa izgubili od Portugala (VIDEO)
02. 06. 2024. u 18:58 >> 17:50

JURIMO TREĆI DOBITNI U NIZU: Tip predlog za "sigurica tiket" sa četiri realne kvote
REDAKCIJA Tipa vam je i za danas predložila četiri "sigurice".
31. 03. 2025. u 07:45

ŠPANIJA JE ZAPANjENA: Ne samo da Predrag Mijatović "smenjuje" Karla Anćelotija, već se "zna" ko je novi trener Reala!
Predrag Mijatović je bio i ostao legenda madridskog Reala, a kao takav - rešio je da predloži nešto predsedniku slavnog kluba iz prestonice španije, Florentinu Perezu. I to nešto što se mnogi ne bi usudili ni da pomisle. Taj februarski stav čuvenog fudbalskog asa dobio je "nastavak" poslednjeg dana marta.
31. 03. 2025. u 20:45

TEŠKI TRENUCI: Otkriven uzrok smrti Željka Rutovića
JEDAN je od retkih učesnika filma "Vidimo se u čitulji" koji su preživeli, preminuo je u Italiji.
31. 03. 2025. u 12:59
Komentari (0)