NEVEROVATNO: Evo kako je Srbija primila gol u 95. minutu i ostala bez finala Evropskog prvenstva za kadete (VIDEO)

02. 06. 2024. u 19:08

Kadetska fudbalska reprezentacija Srbije nije uspela da se plasira u finale UEFA "U-17" Evropskog prvenstva, iako je vodila sa 2:0 u polufinalu na Kipru protiv vršnjaka iz Portugala. U 89. minutu je bilo 2:1, ali su Portugalci u preostalim momentima drugog poluvremena Portugalci dali dva gola i pobedili sa 3:2. Posebno je šokantan za "orliće" bio poslednji pogodak na meču.

НЕВЕРОВАТНО: Ево како је Србија примила гол у 95. минуту и остала без финала Европског првенства за кадете (ВИДЕО)

x / cc_tiagoo

Podsetimo, Srbija je povela golom Mihajla Cvetkovića u 22. minut...

... a potom je on učestvovao u akciji u kojoj je Felićisimo postigao autogol u 37:

Međutim, sve se promenilo u nastavku.

Da će biti drame u Larnaki najavi je u 60. minutu Gabrijel Silva...

... a onda, kobni poslednji momenti utakmice.

Mora je u 90. minuutu doneo izjednačenje Portugalu...

... da bi u petom od šest minuta nadoknade dodavanje Edgara Mote sa desnog krila u gol za veliki trijumf Portugala pretvorio Žoao Trovisko:

Drugi finalista je Italija, koja je golom Kolete iz 30. minuta savladala Dansku sa 1:0.

BONUS VIDEO: MUK U HUMSKOJ: Bivši igrač Zvezde u finišu meča srušio Partizan

ORLOVI LETE KA PRVOJ EVROPSKOJ POBEDI Srbija protiv Slovenije u nastavku Eura

24 godine nakon istorijskog okršaja na Euru 2000. godine u Belgiji i Holandiji, Srbija i Slovenija se od 15 časova sastaju u 2. kolu grupe C Evropskog prvenstva. Slovenija je tada šokirala SR Jugoslaviju i povela sa 3:0, ali su Plavi uspeli da ostvare jedan od najluđih povrataka u istoriji Evropskih prvenstava izjednačivši rezultat na 3:3 za samo 6 minuta.

20. 06. 2024. u 10:00