VRHUNSKA ISHRANA ČEKA "ORLOVE" U NEMAČKOJ: Kuvar Miroslav deo ekspedicije FSS u Nemačkoj
DOBRE navike se ne menjaju. Fudbalska reprezentacija Srbije će na EP u Nemačkoj imati vrhunske uslove, kao i preostale 23 nacionalne selekcije. U trening kampu "orlova" u Augzburgu, uz igrače, stručni štab, selektora Stojkovića i ostale ljude iz naše ekspedicije, biće i čovek bez kojeg je godinama nezamislivo bilo koje važnije putovanje.
FOTO: FSS
To je Miroslav Nađ, odavno omiljeni šef kuhinje iz Sportskog centra Fudbalskog saveza Srbije u Staroj Pazovi. Ovaj sjajni kuvar će, kao i na Mundijalu u Kataru 2022. da brine o kvalitetnoj ishrani naših. Domaćin se u svom, preciznom i ažurnom, nemačkom stilu potrudio da isporuka svežih namirnica bude nešto nalik nabavci za restorane sa najvećim brojem zvezdica, dostojno tretmanu koji bi trebalo da imaju najbolji fudbaleri Evrope.
Odavno je poznato da doručak, ručak i večera za reprezentativce Srbije, podsetimo njih je na Piksijevom spisku 26, ne može da prođe bez 30 kilograma mesa. Dnevno se potroši i oko 100 jaja, desetak kilograma različitih testetina, a na raspolaganju će igračima biti i neograničena količina voća.
Šef kuhinje Miroslav Nađ će da nadgleda pravljenje svakog obroka, a jedna od zanimljivijih namirnica koju obožavaju fudbaleri Srbije je - med. Već godinama ga stavljaju u skoro svaki doručak ili užinu, pa se dnevno potroši i nekoliko tegli ovog zlatnog pčelinjeg proizvoda.
Preporučujemo
VELIKI PROBLEM ZA TOTENHEM: "Pevci" bez važnog igrača protiv Aston Vile
09. 01. 2026. u 22:53
MAROKO JE U POLUFINALU KUPA AFRIČKIH NACIJA: "Domaćin" turnira savladao Kamerun u Rabatu
09. 01. 2026. u 22:31
RIM SANjA LIGU ŠAMPIONA: Vučica dočekuje neroverde u idealnom trenutku
Roma će od 18 časova na "Olimpiku" pokušati da veže dve pobede i dodatno učvrsti kandidaturu za plasman u Ligu šampiona, dok Sasolo stiže u Rim uzdrman posle teškog poraza od Juventusa. Razlika u formi i ambicijama deluje jasno, ali istorija međusobnih duela upozorava da opuštanja ne sme biti.
10. 01. 2026. u 07:12
AMERIKANCI U ŠOKU: Evo šta je Vladimir Putin upravo uradio
Rusija i Amerika, ali i Francuska, deo su najnovije vesti koja velikom brzinom obilazi planetu.
08. 01. 2026. u 23:35
VODITELjKA OTKRILA ISTINU O CECI I ČEDI: Umešan i Aleksandar Kos - šta se dešavalo između političara i pevačice
BLIZAK prijatelj i saradnik Čedomira Jovanovića, Aleksandar Kos, poslednjih meseci našao se u žiži interesovanja javnosti. O njegovom profesionalnom angažmanu, ali i privatnom životu, u poslednje vreme sve se češće spekuliše, dok je javnosti i dalje malo poznato čime se zapravo bavi i kakav je njegov put bio do pozicije na kojoj se danas nalazi.
09. 01. 2026. u 08:42
Komentari (0)