KAKVO POJAČANJE ZA TSC: Napadač iz ''Serije A'' potpisao za Superligaša!
Mladi srpski fudbaler Marko Lazetić naredne sezone nosiće dres TSC-a iz Bačke Topole, prenosi ''Sport klub''.
FOTO: Tviter/ACMilan
On će doći kao pozajmljen igrač od strane Milana, nakon što prethodno rezultat nisu doneli angažmani u austrijskom Altahu i holandskoj Fortuni Sitard.
Mladi napadač je svojevremeno prešao iz Zvezde u Milan kao veoma mlad u transferu vrednom 4.000.000 evra, plus još milion na ime eventualnih bonusa.
Marka će naredne sezone trenirati u Bačkoj Topoli njegov stric Žarko Lazetić.
BONUS VIDEO: KILTOVI NA SVE STRANE: Škotske suknjice preplavile Minhen
Preporučujemo
RUSIJA ĆE BITI BESNA: Usred EURO 2024 se menjaju propisi zbog lukavstva Srba, važe na utakmicama, ali i van njih!
17. 06. 2024. u 15:53 >> 15:53
TO SE NE RADI TAKO! Legendarni Peđa Mijatović osudio potez Dušana Tadića
17. 06. 2024. u 13:40
UKRAJINA NA KOLENIMA: Rumunija joj napunila mrežu uz najlepši gol na EURO 2024 u dosadašnjim mečevima (VIDEO)
17. 06. 2024. u 16:52 >> 16:52
HAMBURG SE U STILU VRATIO U BUNDESLIGU: Nekadašnji prvak Evrope je daleko od zone ispadanja i ne zna za poraz više od mesec dana
SERIJU od pet vezanih mečeva četa Merlina Polcina pokušaće da produži na "Meva areni" gde je od 20.30 dočekuje Majnc.
20. 02. 2026. u 08:18
ŠTA ĆE ZAPAD SADA REĆI? Nimalo naivni Rusi masovno došli u Beograd (FOTO)
Najnovije vesti vezane za Rusiju - vezane su i za Beograd, Srbiju.
22. 02. 2026. u 12:25
POREKLO VASILIJA KOSTOVA: Rođen u Beogradu, ali njegovi roditelji NISU odatle - slave Svetog Luku
VASILIJE Kostov odavno više nije samo mlada nada Crvene zvezde. Nikako! On je jedan od motora i pokretača crveno-bele čete, a to pokazuju i golovi koje daje na velikim mečevima.
22. 02. 2026. u 18:50
Komentari (0)