''HVALA SVIMA KOJI SU ME PRIHVATILI TAKVOG KAKAV JESAM'' Toni Kros se zvanično penzionisao
Fudbaler Toni Kros potvrdio je danas da je završio igračku karijeru, pošto je reprezentacija Nemačka pre dva eliminisana u četvrtfinalu Evropskog prvenstva.

FOTO: AP/Tanjug
Kros (34) je sredinom maja najavio da će po završetku EP okončati igračku karijeru. Međutim, Nemačka je pre dva dana eliminisana u četvrtfinalu EP, pošto je posle produžetaka poražena od Španije rezultatom 2:1.
- Dakle, to je to. Ali, pre nego što napravim pauzu i bar pokušam da shvatim šta se desilo u prethodnih 17 godina, ne želim da propustim priliku da zahvalim svima koji su me prihvatili takvog kakav jesam - napisao je Kros na Instagramu.
On je potom zahvalio navijačima, klubovima, trenerima i saigračima, kao i porodici i prijateljima.
Kros je igračku karijeru počeo u Bajernu, a jednu sezonu je proveo na pozajmici u Bajeru iz Leverkuzena. On je potom od 2014. do kraja prošle sezone igrao za Real, a sa madridskim klubom osvojio je 22 trofeja.
- I na kraju, ali ne manje važno: Hvala fudbalu. Divnoj igri. I... nema na čemu! Gotovo - napisao je Kros.
On je 2014. godine sa selekcijom Nemačke osvojio Svetsko prvenstvo u Brazilu.
BONUS VIDEO: SRPSKI ŠOU: Evo šta su navijači Srbije pevali lepoj Nemici
Preporučujemo

PAKLENI IZAZOV ZA ZVEZDU: Savršeni dvostruki prvak Evrope juri devetu pobedu u nizu!
PORTO nastavlja svoju perfektnu sezonu večeras na Dragau“ gde će od 21.00 ugostiti Crvenu zvezdu u drugom kolu grupne faze Lige Evrope. „Zmajevi“ pod vođstvom novog trenera Frančeska Fariolija izgledaju nezaustavljivo – osam utakmica, osam pobeda, uz samo jedan primljen gol. Sa druge strane, šampion Srbije dolazi u Portugaliju posle remija sa Seltikom (1:1 )u prvom kolu, svestan da svaki naredni meč može biti ključan u borbi za prolaz dalje.
02. 10. 2025. u 07:30

"JE LI, BRE, KOLIKO TI IMAŠ GODINA?!" Hamad Međedović napustio meč sa najbezobraznijim teniserom na svetu! (VIDEO)
Hamad Međedović se povukao sa mastersa u Šangaju posle serije skandala.
02. 10. 2025. u 17:00

VEDRANA OGORČENA: "Pilić je bio hrišćanin! Sramota za Split, samo mrtav Pilić može biti - veliki Pilić"
HRVATSKI teniski as Nikola Pilić preminuo je u 87. godini života u Rijeci, a sahranjen je proteklog vikenda u Opatiji, gradu u kojem je proveo poslednje dane života.
02. 10. 2025. u 07:20
Komentari (0)