PAVLOVIĆ MENJA KLUB: Reprezentativac Srbije saopštio upravi Salzburga gde želi da nastavi karijeru
Fudbalski „insajder“ Fabricio Romano objavio je informaciju kako je Strahinja Pavlović odlučan u nameri da napusti Salzburg i preseli se u ''Seriju A''.
Foto AP
Kako navodi italijanski novinar, Pavlović je bio iskren sa upravom austrijskog kluba i saopštio im da želi da ide u redove Milana.
Pregovori između austrijskog i italijanskog velikana su u toku, a još uvek nije poznata visina obeštećenja koje će ''rosoneri'' morati da plate kako bi doveli srpskog defanzivca u svoje redove.
Pre Salzbuga, Pavlović je još nosio dres Monaka, Serkl Briža, Bazela i Partizana.
BONUS VIDEO: SPEKTAKL U NOVOM PAZARU: Predstavljen Adem Ljajić
Preporučujemo
OVO NIJE PARTIZAN: Aleksandar Stanojević nezadovoljan nakon pobede nad Napretkom
19. 07. 2024. u 23:21
PORAZ KOJI BOLI: Trener Napretka je ovo poručio nakon duela sa Partizanom
19. 07. 2024. u 23:29
RIVAL SRBIJE U VELIKIM PROBLEMIMA: NBA as propušta Olimpijske igre u Parizu
20. 07. 2024. u 08:42
BARSELONA U PROBLEMU: Flik ne zna kako da skrpi tim za teško gostovanje Betisu
KARTUHA u Sevilji biće poprište duela Betisa i Barselone u četvrtak od 18.30 časova, u okviru 15. kola La lige.
06. 12. 2025. u 10:36
PARTIZAN NAŠAO TRENERA? Pablo Laso stiže u Humsku...
LEGENDARNI španski trener Pablo Laso prvi je kandidat za klupu Partizana, prenosi "Sportal".
04. 12. 2025. u 19:46
ĐAK NASMEJAO SRBIJU: Evo kako je na kontrolnom odgovorio na pitanje o nazivu naše HIMNE: "Detetu bih dao DESETKU"
GREŠKE iz školskih svezaka ponekad umeju da izmame najšire osmehe, što potvrđuje i situacija u kojoj se našao jedan mališana iz Srbije. Sve je počelo kada je njegova mama na internetu podelila njegove odgovore sa kontrolnog zadatka iz predmeta Svet oko nas. Jedan od njih oduševio je korisnike društvenih mreža.
05. 12. 2025. u 11:27
Komentari (0)