IMA BORAC ČEMU DA SE NADA: Banjalučani namučili Paok u kvalifikacijama za Ligu šampiona

Filip Milošević

24. 07. 2024. u 23:00

Fudbaleri Borca iz Banjaluke poraženi su večeras rezultatom 3:2 na gostovanju PAOK-u u Solunu u prvom meču drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

ИМА БОРАЦ ЧЕМУ ДА СЕ НАДА: Бањалучани намучили Паок у квалификацијама за Лигу шампиона

Konstantinos Kulerakis bio je strelac u 17. i 39, a Vilijam Trost-Ekong u 51. minutu za PAOK, a Sebastijan Erera u 21. iz penala i Enver Kulašin u 45+3. minutu za Banjalučane.

Andrija Živković igrao je za PAOK od 69. minuta, ali nije uspeo da postigne ili pripremi nekom od saigrača pogodak.