PARTIZAN ZABORAVIO NA TEŽAK PORAZ: "Parni valjak" samleo Jedinstvo sa Uba za maksimalan učinak posle dva kola Superlige Srbije

27. 07. 2024. u 21:50

Fudbaleri Partizana savladali su ekipu Jedinstva sa Uba na gostovanju rezultatom 4:0 u drugom kolu Superlige Srbije.

ПАРТИЗАН ЗАБОРАВИО НА ТЕЖАК ПОРАЗ: Парни ваљак самлео Јединство са Уба за максималан учинак после два кола Суперлиге Србије

Od prvog minuta krenuli su vrlo agresivno crno-beli, i već nakon dva minuta dosuđen je penal za Partizan koji je realizovao Bibras Natho. Do kraja poluvremena izabranici Aleksandra Stanojevića su duplirali prednost preko Nemanje Trifunovića.

U drugom delu utakmice nastavio je "parni valjak" silovito. Đorđe Jovanović povisio je na 3:0 u 52. minutu, a isti igrač je stavio tačku na meč svojim drugim pogotkom u 65. minutu.

Nakon toga crno-beli su rutinski priveli meč kraju i upisali drugi trijumf u Superligi Srbije.

BONUS VIDEO: Predstavljanje Sameda Baždara u Saragosi