"REAL IZ NIŠA PONOVO JURIŠA": Velika pobeda Radničkog protiv TSC, Spartak i Čukarički remizirali!

Александар Илић
Aleksandar Ilić

28. 07. 2024. u 22:56

DVE utakmice odigrane su večeras u Superligi Srbije, u Leskovcu je Radnički iz Niša dočekao TSC iz Bačke Topole (1:0) , a Spartak je dočekao Čukarički (1:1).

РЕАЛ ИЗ НИША ПОНОВО ЈУРИША: Велика победа Радничког против ТСЦ, Спартак и Чукарички ремизирали!

Uzbudljiv meč odigran je na jugu Srbije, a četa Nikole Drinčića upisala je prvu pobedu, dok je nekadašnji kapiten "Reala sa Nišave" došao do prve superligaške pobede kao trener.

Bolje je TSC otvorio meč, ali kako je vreme teklo, Nišlije su sve bolje igrale i kontrolisale igru.

Imao je domaćin 15 šuteva, pet u okvir gola, naspram 10 udaraca i jednog u gol Radničkog.

Inicijativa se niškom timu isplatila u 52. minutu kada je Andrija Stojanović sjajnim udarcem podigao navijače na noge. Ispostavilo se da je to na kraju bio i konačan rezultat. Gosti su poslednjih pet minuta igrali bez Milana Radina koji je zbog starta dobio isključenje.

Čukarički je protiv Spartaka poveo u 26. minutu, Đorđe Ivanović bio je strelac, konačnih 1:1 postavio je Mihailo Bogićević u 81. minutu.

Naredni meč Srbija igra protiv Slovenije 30 jula u 17 časova.

BONUS VIDEO: Spektakularan doček! Kilijan Mbape predstavljen u Realu iz Madrida

БОНУС ВИДЕО: ЛЕСКОВАЦ СПРЕМАН ЗА УТАКМИЦУ РЕПРЕЗЕНТАЦИЈЕ: Дуел са Бугарском ући ће у анале града на Ветерници