ZVEZDA "OPROSTILA" PITERU OLAJINKI: Nigerijac u punom treningu, evo kada se vraća na teren (VIDEO)
SPEKULISALO se u prethodnim nedeljama da bi Piter Olajinka mogao da se vrati u Slaviju iz Praga, navodno je postojao dogovor između klubova, ali je na kraju fudbaler ostao u Crvenoj zvezdi.
FOTO: FK Crvena zvezda
Kako "Novosti" saznaju, Piter Olajinka je u punom treningu sa crveno-belima i očekuje se da se stavi na raspolaganje treneru Dejanu Milojeviću za predstojeće izazove.
Olajinka bi trebalo da konkuriše za startnih 11 u crveno-belom dresu već naredne nedelje kada će Zvezda dočekati Novi Pazar. Taj meč igra se 10. avgusta.
BONUS VIDEO: MADRID ČEKAO I DOČEKAO: Kilijan Embape konačno Realov
LIL U PROBLEMU, ZVEZDA U NALETU: Počinje dvoboj za osminu finala Lige Evrope!
LIL i Crvena zvezda u četvrtak započinju plej-of bitku za plasman u osminu finala Lige Evrope, a prvi čin igra se na "Pjer Moroa" stadionu od 21.00. Francuzi su ligašku fazu završili na 18. mestu, dok je srpski šampion bio 15, sa dva boda više, tako da nas očekuje veoma izjednačen dvomeč.
19. 02. 2026. u 07:30
RUSIJA JE ZAPANjENA: Kakav skandal! Neverovatno kako su ponizili sve ruske olimpijce!
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" stižu - iz Italije. U toj zemlji je u toku spektakl - Zimske olimpijske igre 2026, a tamo su Rusi doživeli istinski šok.
19. 02. 2026. u 16:21
"MAMA, JA IMAM RAK": Slavica Đukić Dejanović o borbi za život sina jedinca - sam sebi dao dijagnozu
"DUŠAN JE sam sebi dao dijagnozu"
16. 02. 2026. u 19:12 >> 19:12
Komentari (0)