TSC "GOST" NA SVOM STADIONU: Voša ubedljivo poražena u Bačkoj Topoli

Tanjug

11. 08. 2024. u 22:48

Fudbaleri TSC-a savladali su Vojvodinu kao gosti na svom stadionu rezultatom 3:1 u meču 4. kola Superlige Srbije.

ТСЦ ГОСТ НА СВОМ СТАДИОНУ: Воша убедљиво поражена у Бачкој Тополи

Screenshot / TV Arena sport

U devetom minutu Vojvodini je poništen gol Marka Veličkovića zbog ofsajda posle intervencije iz VAR sobe. TSC je u finišu poluvremena postigao dva gola, a oba puta je asistent bio Mihajlo Banjac. U 36. minutu gol je dao Aleksandar Ćirković, a u 45. Aleksa Pejić.

Vojvodina je smanjila u 57. minutu, Mihailo Ivanović je bio strelac, a Kejleb Zadi strelac. Konačan rezultat postavio je rezervista Bence Sos golom u 90+6. minutu.

Vojvodina je ostala na tri boda iz tri odigrane utakmice i sad je 12. na tabeli. U narednom kolu Vojvodina gostuje kragujevačkom Radničkom u Gornjem Milanovcu, ali će pre toga u četvrtak pokušati da nadoknadi minus iz prvog meča protiv Maribora. TSC je sad četvrti sa sedam bodova, a sledećeg vikenda će dočekati OFK Beograd.

BONUS VIDEO: MADRID ČEKAO I DOČEKAO: Kilijan Embape konačno Realov