ZVEZDA EURO 2024 STIŽE NA ENFILD? Liverpul "zagrizao" za istinskog asa

Jelena Simainović

14. 08. 2024. u 18:10

Fudbalski klub Liverpul zainteresovan je za golmana Valensije i reprezentativca Gruzije Giorgija Mamardašvilija.

ЗВЕЗДА ЕУРО 2024 СТИЖЕ НА ЕНФИЛД? Ливерпул загризао за истинског аса

FOTO: EPA-EFE/ROBERT GHEMENT

Fudbalski klub Liverpul je Valensiji ponudio 35 miliona za Mamardašvilija, koji se istakao na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj.

Mamardašvili je ima ugovor sa Valensijom do 30. juna 2027. godine. Mamardašvili (23) je u španski klub stigao 2021. godine iz Dinama iz Tbilisija, a prošle sezone je branio na 37 mečeva za Valensiju.

FOTO: EPA-EFE/ROBERT GHEMENT

Britanski mediji navode da čelnici Liverpula planiraju da reprezentativca Gruzije posle potpisivanja ugovora sa klubom sa Enfilda proslede na pozajmicu do kraja sezone u Bornmut.

BONUS VIDEO Olanjinka danas u punom treningu: Konkuriše za startnih 11 protiv Novog Pazara

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
RIJERA POD PRITISKOM: Poraz od Dortmunda mogao bi značiti kraj za španskog stručnjaka

RIJERA POD PRITISKOM: Poraz od Dortmunda mogao bi značiti kraj za španskog stručnjaka

U poslednjem ovosezonskom bundesligaškom meču pred svojim navijačima, Borusija Dortmund će od 20.30 na "Vestfalenu" ugostiti Ajntraht. Tim Nika Kovača ima pet bodova više od Lajpciga na dva kola do kraja i večeras bi mogao zaključati drugo mesto na tabeli, dok Frankfurt još uvek vodi žestoku borbu za mesto koje vodi u Evropu i pozitivan rezultat mu je preko potreban.

08. 05. 2026. u 06:59

Komentari (0)

Ponuda dana: Novi koncept agencije Big Blue za lakši izbor letovanja