KAKAV POVRATAK U PREMIJER LIGU: DŽejmi Vardi doneo bod Lesteru protiv Totenhema (VIDEO)

Часлав Вуковић
Časlav Vuković

19. 08. 2024. u 23:04

VRATIO se Lester u Premijer ligu i u 1. kolu je osvojio bod i to na svom terenu protiv Totenhema - 1:1.

КАКАВ ПОВРАТАК У ПРЕМИЈЕР ЛИГУ: Џејми Варди донео бод Лестеру против Тотенхема (ВИДЕО)

Bolje su gosti počeli utakmicu. Bilo im je potrebno 29 minuta da dođu do prednosti. Bivši igrač "lisica" Džejms Medison se našao u ulozi asistenta, a mrežu Madsa Hermansena je zatresao Pedro Poro.

Želeo je tim Stiva Kupera što pre da dođe od izjednačenja i to je uspeo da uradi u 58. minutu preko kapitena i veterana Džejmija Vardija, koji je pokazao da će i ove sezone biti važna karika u ekipi.

*3000 NA RAČUNU U ROKU OD 24H*
-->KLIKNI OVDE<--

Do kraja utakmice nije bilo promene rezultata, a moglo je da je bude, no iskusni 37-godišnjak i Vilfred Ndidi nisu bili precizni pa pobednika na ovom susretu nije bilo.

Lester će u narednom kolu gostovati Fulamu, dok će Totenhem dočekati Everton.