VATRENI POSTIGAO HET-TRIK: Kramarić fantastično otvorio novu sezonu u Bundesligi

24. 08. 2024. u 20:02

Hrvatski fudbalski reprezentativac Andrej Kramarić na dobar način počeo je novu sezonu.

ВАТРЕНИ ПОСТИГАО ХЕТ-ТРИК: Крамарић фантастично отворио нову сезону у Бундеслиги

Andrej Kramarić postigao je tri gola i odveo Hofenhajm do pobede od 3:2 nad novim prvoligašem Kilom u prvom kolu nemačke Bundeslige.

Hrvatskom reprezentativcu bilo je potrebno samo šest minuta u novoj sezoni da postigne prvi gol. Grilič je oboren u kaznenom prostoru i posle VAR asistencije sudija je dosudio penal za domaće.

Kramarić je u laganom naletu došao do lopte, matirao golmana i rutinski šutirao u nebranjeni deo gola za vođstvo Hofenhajma. Uz to, precizan je bio Kramarić u 37. minutu, kada je povisio na 2:0. Kil je u 65. minutu preko Aleksandra Bernharsona smanjio na 2:1.

U 82. minutu Kil je ostao sa igračem manje posle isključenja Kelatija, a Kramarić je iskoristio brojčanu prednost za het-trik pet minuta kasnije. U završnici je Kil golom Šuta Mačina samo ublažio poraz.

BONUS VIDEO "DAĆEMO SVE OD SEBE U REVANŠU": Ognjen Mimović veruje da će Zvezda ući u Ligu šampiona