KOSTA NEDELJKOVIĆ OSETIO MOĆ I OSVETU "TOBDŽIJA": Arsenal drži korak sa Mančester sitijem (VIDEO)
Ista meta, isto odstojanje: Kao i u većem delu prošle sezone Premijer lige, i ovoga puta Mančester siti, kao branilac titule, prvi grabi ka vrhu, a onda mu se Arsenal na tom vrhu priključi. Istina, u ovom trenutku, šest bodova je sakupio i Brajton, koji je takođe na čelnoj poziciji posle (još nepotpunog) drugog kola.

FOTO: Tanjug/AP
Nakon što je Erling Holand dao tri gola u trijumfu Sitija nad Ipsvičem od 4:1, "tobdžije" su u večernjem terminu pobedile prošle sezone prilično zapaženu (i po njih kobnu) Aston Vilu - konačan rezultat glasio je 0:2 za goste iz Londona, koji su izdržali 11 udaraca domaćih, a svaki treći od svojih šest sproveli u mrežu.
Trosar je svojim golom (VIDEO) doveo ekipu trenera Mikala Artete u vođstvo u 67. minutu, stotinak sekundi nakon što je ušao u igru, a onda je u 77. Saka asistirao Partiju za nedostižnu prednost (VIDEO).
Vivatbet poklanja FREEBET za Eurobasket
Kladi se na mečeve Evropskog prvenstva i stiže ti 25% keš-beka!
Kosta Nedeljković je, pomalo neplanirano, dobio šansu da igra protiv Arsenala već od 16. minuta, usled povrede Keša. Ipak, on i drugovi nisu sprečili "tobdžije" da se revanširaju za dva poraza od Vile u prošloj sezoni.
Upravo je mladi srpski defanzivac u pomenutoj akciji koju je Parti završio - mogao na delu da vidi koliko su opasna ubacivanja Arsenalovih igrača iza leđa suparničke odbrane - jer se to baš njemu desilo, a nekoliko sekundi kasnije lopta je odsela u mreži domaćih.
Vivatbet poklanja FREEBET za Eurobasket
Kladi se na mečeve Evropskog prvenstva i stiže ti 25% keš-beka!

Kosta Nedeljković tokom utakmice Aston Vila - Arsenal / FOTO: Tanjug/AP
Premijer liga - 2. kolo - rezultati i strelci
Subota
Brajton - Mančester junajted 2:1 (1:0)
(Velbek 32, Žoao Pedro 90+5 - Dijalo 60)
Kristal Palas - Vest Hem 0:2 (0:0)
(Souček 67, Bouven 72)
Fulam - Lester 2:1 (2:0)
(Emil Smit Rou 18, Aleksis Ajvobi 70 - Vut Faes 38)
Mančester siti - Ipsvič 4:1 (3:1)
(Holand 12 pen, 16, 88, De Brujne 14 - Smodič 7)
Sautempton - Notingem Forest 0:1 (0:0)
Totenhem - Everton 4:0 (2:0)
(Bisuma 14, Son 25, 77, Romero 71)
Aston Vila - Arsenal 0:2 (0:0)
(Trosar 67, Parti 77)
Nedelja
15.00 Bornmut - Njukasl
15.00 Vulverhemton - Čelsi
17.30 Liverpul - Brentford
Bonus video: ČIJE JE KOSOVO? Mališani Crvene zvezde su u Moskvi ovako reagovali na povike ruskih navijača (VIDEO)
Preporučujemo

TENISKA VEST DANA: Novak Đoković otkazao trening, a onda uradio - ovo
24. 08. 2024. u 18:24 >> 19:31

ČOVIĆ O PETRUŠEVU: "Razmišljamo o njemu i nikom drugom, videćemo još!"
24. 08. 2024. u 11:27

BALKANSKI DERBI U ZAGREBU: Dejo i Robi se vraćaju na "Maksimir"
EKS-JU derbi igra se ovog ponedeljka u Zagrebu kada na Maksimir dolazi Crna gora, predvođena selektorom Robertom Prosinečkim i predsednikom Saveza Dejanom Savićevićem.
08. 09. 2025. u 11:24 >> 14:34

KOŠARKAŠKA TRANSFER BOMBA! Pala odluka ko menja Svetislava Pešića?!
Evropsko prvenstvo u košarci, Evrobasket 2025, nije proteklo kako se Srbija nadala, a posle eliminacije naših "orlova" već u osmini finala, sve je više žamora o tome da će selektor "orlova" Svetislav Pešić ustupiti to mesto nekome drugome.
08. 09. 2025. u 18:04 >> 18:05

"NEKAD TE MRZE, NEKAD TE VOLE..." Vratio se Mladen, Dea iznenadila objavom
MLADEN Mijatović, bivši dugogodišnji izabranik voditeljke Dee Đurđević, vratio se u Srbiju.
08. 09. 2025. u 11:17
Komentari (0)