STRAHINJA PAVLOVIĆ DEBITOVAO ZA MILAN I TO - PORAZOM! Parma šokirala roso-nere, Srbin u centru pažnje kod odlučujućeg gola (VIDEO)

24. 08. 2024. u 21:08

Srpski fudbaler Strahinja Pavlović debitovao je za Milan u porazu rezultatom 1:2 na gostovanju povratniku u Seriju A Parmi.

СТРАХИЊА ПАВЛОВИЋ ДЕБИТОВАО ЗА МИЛАН И ТО - ПОРАЗОМ! Парма шокирала росо-нере, Србин у центру пажње код одлучујућег гола (ВИДЕО)

Denis Man je već u drugom minutu doveo Parmu u vođstvo posle dodavanja Emanuelea Valerija (VIDEO).

Izjednačio je Kristijan Pulišić u 66. minutu (VIDEO), a Rafael Leao je bio asistent.

Prvu pobedu Parmi u Seriji A posle tri i po godine doneo je rezervista Mateo Kanćeljeri u 77. minutu posle asistencije Pontusa Almkvista. Strahinja Pavlović je tada bio u nezgodnoj situaciji, morao je da bira koga će od dva igrača rivala da čuva u brzoj akciji suparnika i - on i njegov tim su matirani (VIDEO).

Pavlović je odigrao ceo meč za Milan i dobio je žuti karton, a Luka Jović je šansu dobio u 86. minutu.

Milan posle dva odigrana kola ima samo bod na kontu, dok Parma ima četiri.

U drugom meču igranom u isto vreme Udineze je predvođen Florijanom Tovenon savladalo Lacio rezultatom 2:1. Toven je u petom minutu asistirao Lorencu Luki, a u 49. je postigao gol.

Udineze je od 68. minuta igrao sa igračem manje, pošto je zbog dve javne opomene isključen Hasan Kamara, a Lacio je poraz ublažio golom rezerviste Gustava Isaksena u 90+5. minutu. Posle dva kola Udineze ima četiri, a Lacio tri boda.

Bonus video: ČIJE JE KOSOVO? Mališani Crvene zvezde su u Moskvi ovako reagovali na povike ruskih navijača (VIDEO)