"AKO JE U INTERESU KLUBA..." Alison poslao poruku Liverpulu
Golman Liverpula i brazilski fudbalski reprezentativac Alison Beker izjavio je da je odbio nekoliko ponuda iz Saudijske Arabije, pošto želi da produži ugovor sa klubom sa Enfilda, prenose britanski mediji.

FOTO: Tanjug/AP
Alison (31) je u Liverpul stigao 2018. godine iz Rome. On ima ugovor sa engleskim klubom do 30. juna 2027. godine.
- Želim da ispoštujem svoj ugovor sa Liverpulom ili da potpišem novi. Zaista sam srećan u Liverpulu, moja porodica je srećna. Nikada nisam došao do tačke da govorim o platama, ali vas nekada privuče ponuda. To je normalno - rekao je Alison.
*ADMIRAL BET VAM POKLANjA*
--> BONUS KAKAV STE ŽELELI <--
Brazilski reprezentativac je izjavio da fudbal igra iz ljubavi.
- To je nešto što volim da radim, ali to je naša profesija i želim da maksimalno iskoristim godine koje imam. Biću fokusiran, pošto još imam ugovor sa klubom. Ako je u interesu kluba da me proda, onda će to da bude drugačije - dodao je golman Liverpula.
*ADMIRAL BET VAM POKLANjA*
--> BONUS KAKAV STE ŽELELI <--
Alison je za Liverpul branio na 264 meča.
BONUS VIDEO: NEVIĐENI SNIMAK SA DOČEKA OLIMPIJACA: Ovo će oduševiti sve Srbe!
Preporučujemo

JURIMO TREĆI DOBITNI U NIZU: Tip predlog za "sigurica tiket" sa četiri realne kvote
REDAKCIJA Tipa vam je i za danas predložila četiri "sigurice".
31. 03. 2025. u 07:45

ŠPANIJA JE ZAPANjENA: Ne samo da Predrag Mijatović "smenjuje" Karla Anćelotija, već se "zna" ko je novi trener Reala!
Predrag Mijatović je bio i ostao legenda madridskog Reala, a kao takav - rešio je da predloži nešto predsedniku slavnog kluba iz prestonice španije, Florentinu Perezu. I to nešto što se mnogi ne bi usudili ni da pomisle. Taj februarski stav čuvenog fudbalskog asa dobio je "nastavak" poslednjeg dana marta.
31. 03. 2025. u 20:45

TEŠKI TRENUCI: Otkriven uzrok smrti Željka Rutovića
JEDAN je od retkih učesnika filma "Vidimo se u čitulji" koji su preživeli, preminuo je u Italiji.
31. 03. 2025. u 12:59
Komentari (0)