PARTIZAN OSTAO BEZ ŠTOPERA: Kovačević na pozajmici u španskom drugoligašu
Kako saznaje Telegraf, fudbaler Partizana Bojan Kovačević će do leta 2025. godine braniti boje Kadiza kao pozajmljeni igrač.

FOTO: FK Partizan
On je pre samo šest meseci stigao u Humsku međutim nije ispunio očekivanja i bar do narednog leta neće nositi crno-beli dres.
Mladi štoper karijeru nastavlja u Kadizu, ekipi koja je prošle godine ispala u drugu ligu.
BONUS VIDEO: "DAĆEMO SVE OD SEBE U REVANŠU": Ognjen Mimović veruje da će Zvezda ući u Ligu šampiona

DOKLE VIŠE OVO BLAMIRANjE? Junajted je pao na preniske grane i neko mora da odogvara za to
NAKON sramotne eliminacija iz Liga kupa od strane četvrtoligaša Grimzbija, Mančester junajted se okreće obavezama u prvenstvu gde će lošu atmosferu unutar kluba sa "Old traforda" pokušati da iskoristi Barnli (16.00).
30. 08. 2025. u 07:20

HAOS NA KONFERENCIJI! Svetislav Pešić besneo: Kakva su to pitanja, bre, ajde?! Nemoj da čujem više to!
Evropsko prvenstvo u košarci, Evrobasket 2025, nastavljeno je uz burnu utakmicu Srbija - Letonija, a selektor "orlova" Svetislav Pešić je potom održao konferenciju za štampu koja je bila burnija nego ijedna njegova pre.
30. 08. 2025. u 19:32 >> 19:54

POSLE PISANjA O TRAMPOVOJ BOLESTI "Spreman sam da preuzmem funkciju predsednika SAD"
"AKO SE, ne daj Bože, dogodi neka tragedija, ne mogu da zamislim bolju obuku od one koju sam dobio u poslednjih 200 dana."
30. 08. 2025. u 15:35
Komentari (0)