ZAJEDNO ZA SRBIJU: Fudbalski savez zove najmlađe navijače na meč sa Španijom
FUDBALSKI savez Srbije poziva sve škole fudbala i fudbalske klubove koji rade sa decom uzrasta od šest do 12 godina širom zemlje da dođu na utakmicu kojom Srbija otvara UEFA Ligu Nacija, između Srbije i Španije koja se igra na stadionu "Rajko Mitić" u četvrtak, 5. septembra, sa početkom u 20.45.
Foto: Goran Čvorović
Iz FSS poručuju najmlađim navijačima:
- Dođite da zajedno podržimo "orlove" protiv šampiona Evrope, reprezentacije Španije!
Sve što je potrebno je da se predstavnik fudbalskog kluba ili škole fudbala javi na imejl adresu velibor.djuric@fss.rs), do 12 časova u sredu, 4. septembra 2024. godine.
Podaci koji su neophodni za dobijanje besplatnih karata su: naziv fudbalskog kluba ili škole fudbala, ime i prezime punoletne odgovorne osobe ispred grupe dece ne veće od 15 članova (za veće grupe obavezno je prijaviti dva ili više odgovornih punoletnih lica), matični broj odgovornog punoletnog lica i kontakt telefon.
Preporučujemo
SA TRI ISTE REČI! Zvezdin strelac opisao emocije posle gola i pobedu nad Partizanom!
22. 02. 2026. u 22:37
HAMBURG SE U STILU VRATIO U BUNDESLIGU: Nekadašnji prvak Evrope je daleko od zone ispadanja i ne zna za poraz više od mesec dana
SERIJU od pet vezanih mečeva četa Merlina Polcina pokušaće da produži na "Meva areni" gde je od 20.30 dočekuje Majnc.
20. 02. 2026. u 08:18
ŠTA ĆE ZAPAD SADA REĆI? Nimalo naivni Rusi masovno došli u Beograd (FOTO)
Najnovije vesti vezane za Rusiju - vezane su i za Beograd, Srbiju.
22. 02. 2026. u 12:25
POREKLO VASILIJA KOSTOVA: Rođen u Beogradu, ali njegovi roditelji NISU odatle - slave Svetog Luku
VASILIJE Kostov odavno više nije samo mlada nada Crvene zvezde. Nikako! On je jedan od motora i pokretača crveno-bele čete, a to pokazuju i golovi koje daje na velikim mečevima.
22. 02. 2026. u 18:50
Komentari (0)