VELIKO POJAČANJE ZA LIVERPUL: Doskorašnji saigrač Vlahovića i jedan od najboljih italijanskih fudbalera stiže na ''Enfild''
Jedan od najboljih, ako ne i najbolji fudbaler reprezentacije Italije, Federiko Kijeza, napustio je Torino i zaputio se ka Engleskoj gde će od ove sezone braniti boje Liverpula.

FOTO: EPA
Kjeza nije bio u planovima novog trenera ''Stare dame'', Tijaga Mote, pa je godinu dana pre isteka ugovora odlučio da promeni sredinu.
Kako piše magazin Atletik, ''Redsi'' su postigli dogovor sa Juventusom, kojem će pripasti obeštećenje od 12.000.000 evra, plus 3.000.000 evra bonusa, a italijanski napadač će potpisati četvorogodišnji ugovor.
REGISTRUJ SE I PREUZMI 5.000 DINARA ZA TIKETE
Kjeza je u Juventus stigao pre četiri godine i za to vreme je odigrao 131 utakmicu, postigao 32 gola i 23 puta asistirao za pogodak.
Sa reprezentacijom Italije osvojio je Evropsko prvenstvo koje se održalo 2021. godine.
REGISTRUJ SE I PREUZMI 5.000 DINARA ZA TIKETE
BONUS VIDEO: Sportski skandal koji je ušao u istoriju
Preporučujemo

ŠTETA! Partizan "imao" Gent u revanšu, ali ostao bez plasmana u Ligu konferencija
28. 08. 2024. u 17:59

VLAHOVIĆ POKAZUJE SVOJU KLASU: Srpskog asa ni to što mečeve kreće sa klupe ne sprečava da trese mreže protivnika
BORBU za prvo mesto u grupi "G" na Svetskom klupskom prvenstvu večeras će voditi Juventus i Mančester siti koji se sastaju na "Kemping vorld stadionu" u Orlandu od 21.00.
26. 06. 2025. u 07:30

POGINUO RAMOS: Španski fudbal tuguje zbog tragične saobraćajne nesreće
Sport je zadesila tragedija.
26. 06. 2025. u 19:11

ISTINA O BEBEKOVOM POREKLU: Demantovao pogrešne informacije
PEVAČ Željko Bebek proslavio se u bendu Bijelo dugme, a onda je nizao uspehe i u solo karijeri. On je decenijama na javnoj sceni, a malo ko zna da njegovo ime nije Željko.
25. 06. 2025. u 16:30
Komentari (0)