KRAJ ZA ANDREU PIRLA: Čuveni as dobio otkaz
Italijanski stručnjak Andrea Pirlo nije više trener Sampdorije, saopštio je drugoligaš iz Đenove.
Foto: Profimedia
- Sampdorija saopštava da je razrešila Pirla funkcije glavnog trenera prvog tima. Hvala treneru i članovima njegovog štaba Robertu Baroniju, Mauru Bertoniju, Nikoli Pavariniju i Rafaelu Klementeu na posvećenosti i profesionalizmu pokazanom tokom perioda rada u klubu - stoji u klupskom saopštenju.
Pirlo (45) je na klupu Sampdorije seo u junu 2023. godine, ubrzo posle ispadanja finaliste Kupa šampiona iz 1992. godine u Seriju B.
U prošloj sezoni, koju je Sampdorija počela sa minus dva boda, doveo je ekipu do sedmog mesta i plasmana u baraž za popunu Serije A, ali je klub eliminisan odmah na startu doigravanja od Palerma.
Ove sezone Sampdorija je osvojila samo bod posle tri kola, pa su se čelnici kluba iz Đenova odlučili da se raziđu sa Pirlom.
BONUS VIDEO HVANG ŠOKIRAO: Zahvalio navijačima, pa govorio o svom statusu u Zvezdi
Preporučujemo
PREVARA VEKA! Rusima se smeje ceo svet, Kolumbijci ih nasamarili kao nikad niko pre
29. 08. 2024. u 10:16
INTER BEŽI, A ONI SE BORE: Napoli i Milan jure zaostatak za vodećim "neroazurima"
SAMO bod razdvaja Napoli i Milan pred njihov obračun ovog ponedeljka na "Dijego Armando Maradoni". Oba tima još gaje nadu za Skudeto, ali poraz bi im gotovo sigurno zatvorio vrata titule, pogotovo nakon sinoćeg trijumfa Intera nad Romom.
06. 04. 2026. u 09:30
NOVAK ĐOKOVIĆ GLEDA I NEVERUJE: Pojavio se novi Rafa! "Klinac" je upravo osvojio ATP titulu
Najnovije vesti iz tenisa iznenadile su mnoge, a među njima je sigurno i Novak Đoković koji je taman pomislio kao je "Rafu" poslao u penziju, kad ono - Španija ima novog.
06. 04. 2026. u 17:46
DOBIO ODGOVOR: Šef diplomatije BiH besan zbog Karleuše
PEVAČICU Jelenu Karleušu uzeo je "na zub" ministar spoljnih poslova Bosne i Hercegovine, Elmedin Konaković zbog medijskog eksponiranja u državi.
04. 04. 2026. u 20:26
Komentari (0)