IMT STIGAO DO DRUGE VEZANE POBEDE: "Traktoristi" savladali niški Radnički u Superligi Srbije

Tanjug

30. 08. 2024. u 21:56

FUDBALERI IMT-a pobedili su niški Radnički rezultatom 3:1 u prvom meču 7. kola Superlige Srbije, te su tako upisali drugi vezani trijumf.

ИМТ СТИГАО ДО ДРУГЕ ВЕЗАНЕ ПОБЕДЕ: Трактористи савладали нишки Раднички у Суперлиги Србије

Irfan Zulfić je golom u 31. minutu doveo "traktoriste" u vođstvo. Gosti su izjednačili golom bugarskog internacionalca Ilije Jurukova, koji je ušao na poluvremenu, a mrežu rivala je zatresao u 53. minutu.

IMT je ponovo poveo u 61. minutu preko rezerviste Alena Stevanovića koji je u igru ušao samo dva minuta ranije. Sve dileme oko pobednika rešio je francuski internacionalac Antoan Batis golom u 66. minutu.

Ekipa iz Beograda je sad osma na tabeli sa osam bodova, dok je Radnički sa devet bodova poziciju iznad. U narednom kolu IMT putuje u Sentu u goste subotičkom Spartaku. Radnički će u Ub gde igra protiv Jedinstva.

BONUS VIDEO: SEVER SLAVI: Zvezda je u Ligi šampiona!