ČUKARIČKI SE VRATIO NA POBEDNIČKI KOLOSEK: "Brđani" ubedljivi protiv novajlije u Superligi Srbije

Tanjug

30. 08. 2024. u 22:55

FUDBALERI Čukaričkog ubedljivo su savladali Tekstilac rezultatom 3:0 u meču 7. kola Superlige Srbije i uspeli su da prekinu seriju od dva vezana prvenstvena poraza.

ЧУКАРИЧКИ СЕ ВРАТИО НА ПОБЕДНИЧКИ КОЛОСЕК: Брђани убедљиви против новајлије у Суперлиги Србије

M. Vukadinović

"Brđani" su već u 6. minutu došli do vođstva preko Vojina Serafimovića kome je asistirao Marko Docić.

Prednost za domaće je u 31. minutu duplirao Nemanja Milojević posle dodavanja Brazilca Vinisijusa Mela. Već tad je moglo da se nasluti da će bodovi ostati na Banovom brdu.

Konačan rezultat utakmice je u trećem minutu nadoknade postavio internacionalac iz Malija Sambu Sisoko nakon asistencije Kipranina Marinosa Cionisa.

Čukarički je na drugom mestu na tabeli sa 13 bodova, koliko ima i prvoplasirana Crvena zvezda, ali sa dve utakmice manje. Tekstilac je 12. sa sedam bodova. U narednom kolu "brđani" gostuje u Novom Pazaru, dok će klub iz Odžaka u Bačkoj Palanci dočekati TSC

BONUS VIDEO: SEVER SLAVI: Zvezda je u Ligi šampiona!